КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Просушка натяжної стелі після затоки в квартирі

Якщо до вас проникла волога з квартири зверху, значить вона пройшла крізь перекриття, шар штукатурки і обробку стелі. Раніше приміщення сушили за допомогою провітрювання або прогріву повітря електронагрівачами, щоб прискорити випаровування води зі стін.   Зараз просушка стелі набагато ефективніше. Для цього використовують осушувачі повітря, які працюють набагато краще і в застосуванні обходяться дешевше. Рівномірно осушуючи приміщення, вони витягують воду з кожного шару будівельних конструкцій без руйнування і поїдання покриттів. Вам не доведеться відкривати вікна взимку або платити за зайву електрику.

Скільки триває сушка стель після затоплення

Це залежить від масштабів катастрофи. Природний процес провітрювання зазвичай займає кілька тижнів. З сучасним осушувачем ви впораєтесь за кілька днів, поступово зменшуючи вологість в залитому приміщенні при закритих вікнах. Крім швидкого сушіння, прилад запобігає появі грибка, що дуже важливо для здоров’я проживаючих у квартирі.  

Сушка натяжних стель

В останні роки найпопулярнішим будівельним рішенням стали підвісні і натяжні стельові конструкції. Вони відмінно підійдуть в будь-яку кімнату, а варіантів і моделей дуже багато. Незважаючи на масу переваг, натяжні стелі, як і інші будматеріали, можуть постраждати від дії води.  

Якщо у вас стався потоп, не намагайтеся просушити стелю з ПВХ своїми силами. Довірте цю справу фахівцям. 

У чому складність просушування натяжної стелі

На відміну від штукатурки і шпалер натяжні конструкції страждають більше. Протекшего вода затримується в полотні, не проходячи назовні. До того ж намокає сам бетонну стелю і перекриття верхнього поверху. Уявіть, скільки це буде сохнути природнім шляхом! І що вас чекає після такої просушування. Тому щоб уникнути проблем використовуйте послуги професіоналів!  

Намагаючись просушити стелю самостійно, ви можете погіршити ситуацію. Якщо допустити помилку, вода проллється в кімнату, зіпсує меблі, підлогове покриття, оздоблення стін. Нерідко потерпілі від затоки використовують народний метод – проколюють полотно голкою в надії злити зібралася рідина через маленьку дірку.  

Не варто ризикувати своїм майном, інакше можна опинитися у великій калюжі. Краще дочекатися наших майстрів! Ми акуратно злити воду без ненавмисних «сюрпризів». Все, що вам потрібно – ліквідувати причину затоплення і знеструмити приміщення для безпеки мешканців.  

Крім ПВХ натяжні стелі виробляють їх поліестеру, просоченого водонепроникним поліуретановим складом. Але це тимчасовий ефект. Покриття затримує рідину не більше 2-х діб, а потім втрачає свої властивості і рихлеет, вступивши в реакцію з водою.  

Професійна просушка натяжної стелі після затоки передбачає осушення не тільки плівки, але і верхніх перекриттів для профілактики виникнення цвілі.  

Занадто сильно промокають комбіновані стелі з листів гіпсокартону в поєднанні з ПВХ. Причина в тому, що гіпсовий картон на тримає воду. Він розм’якшується і перетворюється на розсадник цвілевих грибів. Без термінової механічної просушування тут не обійтися. Адже потрібно витягти вологу з матеріалу, утеплювача і звукоізоляції, якщо така є.  

Навіщо потрібна просушка стель після затоплення?

Всі підвісні або натяжні стельові конструкції, які постраждали від води, потрібно сушити. Не тільки для відновлення естетики квартири. Головне – привести в норму мікроклімат приміщення. Сирі перекриття стають середовищем для розмноження небезпечних мікроорганізмів, які шкодять здоров’ю.  

Яким би не був мокрий стелю, його доведеться висушити. Прос вушка натяжної стелі в багато разів дешевше, ніж весь подальший ремонт. Ми швидко ліквідуємо наслідки потопу, а ваше приміщення повернемо в первинний вигляд. Заявки приймаємо цілодобово

Що робити при затоці натяжної стелі?

До приїзду майстрів не намагайтеся усунути наслідки протікання. Деякі ентузіасти починають «гнати хвилю» по плівці стелі, намагаються своїми силами злити рідину, проколюють полотно. Все це грубі помилки.  

Не вірте тим, хто вам дає «корисні» поради як просушити стелю! Всі перераховані дії погіршать вашу проблему. У гіршому випадку покриття лопне, і вся вода проллється в будинок, при цьому затопивши сусідів знизу. А потерпілому загрожує позаплановий ремонт і псування меблів.