КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Просушка приміщень після затоплення

Що робити в разі потопу? Незалежно від того, як ви надумали вирішувати проблему – самостійно або за допомогою фахівців, порядок дій однаковий і головне завдання – осушення приміщень. 

  • Спочатку потрібно видалити всю пролиту воду з підлоги, меблів, предметів побуту з допомогою ганчірок або спеціальних насосів і протерти все насухо. 
  • Знеструмити кімнати. Або принаймні не включати світло і зайві побутові прилади, так як волога може намочити проводку. Якщо електромережу розлучена за правилами, вона добре ізольована. І тим не менше, не варто ризикувати. Не забувайте, що вода – відмінний провідник. 
  • Після того, як волога ліквідована, необхідно просушити приміщення. Головна мета – отримати з підлоги, стелі і стін, а також всіх предметів інтер’єру ввібрану вогкість. Якщо не зробити це в примусовому порядку, самостійний процес затягнеться надовго (тижні, місяці). Тому є ризик незворотних порушень цілісності стін і появи грибка. 
  • Результативна просушка приміщення після затоки передбачає застосування осушувачів повітря. Ще недавно в країнах СНД таких приладів було не дістати і коштували вони досить багато. Тому купити подібний апарат могли не всі. Сьогодні ситуація змінилася. На ринку є десятки сучасних видів осушувачів, за допомогою яких волога швидко витягується з конструктивних елементів будівель, обробки або меблів. 

При необхідності ми можемо надати осушувач повітря в оренду. 

Як вибирати прилад для сушки приміщень

  • Визначити розміри кімнат, оскільки кожну з них потрібно просушувати окремо. Якщо, наприклад, постраждала тільки кухня, прилад необхідно ставити там. На час процедури вхідні двері потрібно закривати, щоб обмежити природний повітрообмін.  
  • Вибрати осушувач з урахуванням площі приміщень. Продуктивність приладу повинна бути більше цього обсягу як мінімум в чотири рази. Вона вказана в технічних параметрах моделі апарату і називається повітрообміном. Простий приклад: просушка приміщення об’ємом 50 куб. м вимагає витрати повітря 250 куб. м / год.  
  • Нагріти приміщення від 15 С і вище. Щоб конденсаційний осушувач працював максимально ефективно повітря повинен бути прогрітий до 30 С.  

Як просушити приміщення після затоки?

Якщо ви вирішили усунути наслідки потопу самостійно, використовуйте нескладний алгоритм.  

  • Поставте осушувач повітря в ту кімнату, куди проникла волога. Щільно закрийте двері і вікна (особливо коли на вулиці дощило). Прилад не повинен стояти в калюжі. Увімкніть апарат на безперервну сушку. У кожного виробника назву режиму може відрізнятися. Виберіть максимальну швидкість обертання вентилятора, щоб сушка приміщень від вологи проходила максимально ефективно.  
  • Слідкуйте, як наповнюється ємність для збору конденсату. Спочатку (перші три дні) рідина буде швидко збиратися в баку, який потрібно вчасно спорожняти. Як тільки він заповниться, прилад подасть сигнал і припинить свою роботу. Щоб не прив’язуватися до спостереження за баком, можна приєднати дренажний шланг і опустити його в ванну, раковину, каналізацію тощо. Така опція є майже у всіх сушильних апаратах.  
  • Коли прилад «витягує» з конструкцій і меблів основну масу вологи, його продуктивність знижується, а наповнення бака сповільнюється. Тепер можна поставити більш низький рівень вологості (припустимо, 50-60%), щоб осушувач підтримував цей режим. До речі, показник вологи 60% – самий комфортабельний для людського організму. При цьому цвілеві мікроорганізми не ростуть.  
  • Старанно сушіть вашу кімнату, щоб та волога, яка залишилася в будматеріалах, що не викликала освіту грибка. Як тільки повна просушка приміщень після затоплення завершена, сміливо приступайте до відновних робіт і ремонту.  

Зараз для осушення залитих об’єктів (квартир, будинків, підвалів, офісів, промислових цехів і ін.) Використовують три види апаратів – побутові, промислові і напівпромислові зразки. 

До речі, осушувач повітря є дуже корисним представником кліматичної техніки. Після прямого застосування (для усунення слідів потопу) він може прослужити вам багато років, підтримуючи правильну вологість приміщень цілий рік. Прилад допоможе висушити білизну, прискорити хід ремонту, перешкоджати утворенню конденсату в зимовий час.  

Щоб вибрати відповідний осушувач повітря в свою квартиру або взяти його в оренду, телефонуйте нашим фахівцям. Але все ж в складній ситуації з затокою краще звернутися до професіоналів. Ми висушимо вашу квартиру на всі 100%!