КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Детекція брехні – особливості проведення перевірки

Поліграф або детектор брехні – технічний пристрій, який може паралельно реєструвати дихання, стан роботи серцево-судинної системи, інші фізіологічні параметри людини, яка приєднана до обладнання. Процедура детекції брехні потрібна, щоб визначити справжність інформації, яку говорить людина. Існують певні фактори, що дозволяють визначити брехню. Основними з них є виділення поту та артеріальний тиск людини. Невеликі зміни цих параметрів у процесі перевірки дозволяють апарату визначити правдивість інформації.

Сфери застосування поліграфу для визначення брехні

Трапляються ситуації, коли під підозру потрапляють співробітники вашого підприємства чи рідна людина щось приховує. У цій ситуації найкращим рішенням стане звернення до нас по допомогу.
Детекція брехні дозволяє допомогти у таких ситуаціях:

  • При підозрі на зраду вашого партнера і бажання розрулити ситуацію, зберегти сім’ю, позбутися гнітючого почуття.
  • Підозрі співробітників організації у витоку інформації, шпигунстві, крадіжці коштів.
  • За будь-яких інших обставин, де необхідно виявити правду та дізнатися достовірні відомості.

Детекція брехні на поліграфі сканує та обробляє реакцію людського організму, коли той намагається щось приховати. Даний метод перевірки ніяк фізично та психологічно не впливає на людину, він повністю безпечний, не впливає будь-яким випромінюванням. Детектор є гуманним способом визначення правдивості інформації.

Як і де замовити послугу детекції

У вже понад десять років існує наш Центр. Компанія зарекомендувала себе з позитивного боку та найточнішими результатами. Нашими послугами користуються багато директорів малого та середнього бізнесу, компанії різного рівня, а приватні особи часто користуються детекцією і завжди залишаються задоволені отриманими відомостями.

Наші переваги:

  • Детекція неправди проводиться фахівцями високого рівня з досвідом роботи.
  • Кваліфікований персонал працював у правоохоронних органах, співробітники постійно вдосконалюють свої знання та навички сучасними тренінгами та майстер-класами, стежать за виходом нове обладнання, його можливості та новими технологіями.
  • Наше обладнання відповідає всім світовим стандартам, проходить перевірки, надійно та якісно. Завдяки цьому всі апарати видають точні свідчення.

Професіонали своєї справи створять комфортні умови під час проведення процедури перевірки. Ви не будете поводитися скуто, соромитися, а відчуйте тепло і затишок домашньої атмосфери.

Керівництво компанії протягом багатьох років є уособленням відповідальності, надійності та відповідним рівнем довіри. Робота за міжнародними стандартами, відмінні результати, докладні звіти є запорукою успіху у нашій роботі. Максимально чиста робота та відсутність хабарів на робочих місцях. Вся отримана інформація від нас знаходиться під грифом «Секретно» і публічному розголошенню не підлягає – це основний канон нашої компанії.

Якщо виникли якісь питання щодо такої процедури як детекція брехні, або залишилися сумніви, використовуйте один із способів зв’язку, і ми допоможемо вам.