КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка нерухомості

Незалежна оцінка нерухомості – це послідовність дій, регламентована законом і стандартами оціночної діяльності, що здійснюється незалежним оцінювачем для визначення величини вартості оцінюваного об’єкта.

Незалежна оцінка нерухомості

Незалежна оцінка нерухомості – це послідовність дій, регламентована законом і стандартами оціночної діяльності, що здійснюється незалежним оцінювачем для визначення величини вартості оцінюваного об’єкта.

Об’єкти оцінки

Говорячи про оцінку об’єкта нерухомості, ми завжди маємо на увазі визначення вартості певного права на даний об’єкт. Відносно будь-якого об’єкта, будь то земельна ділянка, будівля, приміщення або споруду, можна виділити три найбільш часто зустрічаються в ринковому обороті виду права:

1. Право власності.

Це найбільш поширений вид права, коли ми говоримо про оцінку ринкової вартості, наприклад, будівлі, ми маємо на увазі вартість саме права власності стосовно цієї будівлі.

2. Право володіння і користування.

Це право зазвичай отримує орендар при укладенні договору оренди. Оцінка ринкової вартості права володіння та користування об’єктом за певний період часу – це оцінка ринкової величини орендної плати за цей період (наприклад, за місяць або рік).

3. Право оренди.

Право оренди – це сукупність прав і зобов’язань за орендним договором. Ці права є як у орендодавця, так і в орендаря, але склад цих прав і, відповідно, їх вартості різні. Право оренди є речовим правом і його ринкова вартість так само може бути оцінена.

Іноді оцінюваний об’єкт може мати обмеження у використанні або бути обтяжений правами третіх осіб. Приклади таких обтяжень – це обтяження заставою, здачею в оренду або земельним сервітутом. Наявність обтяження може зменшувати вартість оцінюваних прав

Надіжний
Сервіс.

Компанія – “ekspert-ocenka” пропонує кваліфіковані професійні послуги з оцінки майна.

Оцінка
майна.

Незалежна оцінка, проведена експертами компанії, допоможе встановити об’єктивну вартість.

Що впливає на вартість?

Що впливає на вартість об'єкта нерухомості при його оцінці?

Зверніть увагу на стан нерухомості

Крім розташування, на вартість нерухомості впливає і те, в якому стані вона знаходиться. Важливо загальне враження, а також дизайн і матеріали, використані для обробки. З огляду на те, що більшість людей вважають за краще купити квартиру подорожче, але з ремонтом, ніж взяти дешеву квартиру, що вимагає вкладення в ремонт, інвестиція в ремонт може виявитися менше, ніж вартість відремонтованого житла.

На формування ринкової вартості впливає не тільки стан квартири, але і всього будинку – люди все частіше звертають увагу на енергоефективність будівлі.

Ціна залежить і від поверху

Якщо мова йде про багатоквартирному будинку, то треба знати, що ціни на квартири на цокольному поверсі значно нижче, ніж на квартири, розташовані вище. Зазвичай дешевше коштують і квартири, які знаходяться на першому поверсі або, наприклад, на останньому поверсі п’ятиповерхового будинку без ліфта. Звичайно, мають значення наявність і стан ліфта та інших технологічних систем: наприклад, встановлена ​​в квартирі сигналізація, функції розумного будинку, як правило, оцінюються досить позитивно.

Чистота і порядок збільшують вартість

На вартість квартири можна вплинути відносно простими засобами. Фарбування стіни збільшить ринкову вартість більше, ніж обійдеться покупка банки фарби. В цілому все ж таки не рекомендується занадто багато інвестувати в ремонт, адже він не обов’язково сподобається новому господареві, і в цьому випадку виявиться марною тратою грошей.

Як приклад можна привести заміну вікон. У загальному випадку, це – чудова ініціатива, але все ж не для всіх типів будівель. У районах, які перш за все цінуються за свою мальовничість, нові пластикові вікна, навпаки, можуть зробити негативний вплив.

На привабливість квартири, впливає і те, наскільки вона доглянута і чиста. При покупці велику роль відіграє емоційний фактор, так що від квартири, в якій панує безлад, може залишитися враження, що вона знаходиться не в дуже хорошому стані.

Як правило, меблі на ціну не впливає

Окремо стоїть в квартирі або в будинку меблі не дозволяється враховувати при оцінці, однак наявність меблів, яка призначена для конкретного місця, може справити позитивний вплив. Наявність інтегрованої меблів і техніки в хорошому стані може значно збільшити вартість нерухомості, але все ж не настільки, щоб, готуючись до приходу оцінювача, спеціально замовляти нову обстановку.

Ванна, душ або сауна?

При оцінці не важливо, чи встановлений у ванній кімнаті душової куточок або ванна, скоріше, це справа смаку покупця. Але наявність сауни, безумовно, збільшує ціну квартири: в нових квартирах до цього зручності вже звикли, але в старих будинках – це, скоріше, виняток, ніж правило.

Паркувальне місце і місця для зберігання - це плюс

Закріплене паркувальне місце завжди є великим плюсом і може досить сильно вплинути на ціну квартири, особливо якщо вона знаходиться в районі, де ситуація з парковками напружена. Додаткові бонуси дають і місця для зберігання речей, будь це підвальний бокс в гаражі, горище або шафи в коридорі.

Важливе природне сонячне світло

Для квартири має значення те, як вона розташована відносно сторін світу. Звичайно, покупці віддають перевагу світлим квартири і те, що з вікна відкривається вид на парк, у внутрішній дворик або на зелені насадження, а не на вулицю або інші будинки.

Оцінювачі нерухомості не враховують емоційну цінність

Як правило, очікування людей щодо ринкової вартості свого об’єкта нерухомості значно вище, ніж вказано в експертній оцінці. Перш за все це обумовлено тією обставиною, що думка власника про вартість будинку або квартири формується на базі пропозицій про продаж на порталах нерухомості, до яких додається емоційна цінність – оцінювач ж не приймає її в розрахунок.

Наші Послуги

Завантажити прайс Завантажте pdf-файл останнього оновлення для цієї послуги.

Потрібна допомога?

Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами. Ми зв’яжемось з вами через 1-2 робочих дні. Або просто зателефонуйте нам зараз

(068)122-11-22
agrinchyk@gmail.com

Отримати відповідь