КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка всіх видів збитків, в тому числі внаслідок бойових дій

Телефонуйте:   
(068) 122-11-22

Ціна:від 600 грн.

Оцінка всіх видів збитків

Оцінка збитків, проведена фахівцями нашої компанії, допоможе відновленню порушених прав. Потерпіла сторона має право пред’явити претензії стороні, з вини якої сталася пожежа, затоплення або інші дії, що завдають шкоди майну. Для визначення розміру пошкодження необхідно запросити оцінювача, їм буде проведена оцінка економічної шкоди з оформленням звіту, який має доказовий документ.

Ми пропонуємо послуги з оцінки таких видів збитків:

• оцінка збитків автомобіля
• оцінка збитків нерухомості

Оцінка збитків завданих війною

Наші експерти допоможуть справедливо оцінити завдані збитки, зафіксувати їх, і в разі спору чи незгоди з сумою оцінки державою допомогти оскаржити й вимагати повну суму оцінки.

Так, в частині втрат житлового фонду декларуються як показники:

– вартість зруйнованого та пошкодженого житла, яке потребує відновлення;

– фактичні витрати, здійснені для відновлення пошкодженого житлового фонду;

– фактичні витрати на здійснення грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано;

– вартість зруйнованих та пошкоджених об’єктів малоповерхового житлового будівництва, у тому числі дачного та садибного типу, а також їх частини;

– вартість зруйнованих та пошкоджених об’єктів незавершеного житлового будівництва.

Агресор повинен відшкодувати всі нанесені збитки

Ми допомагаємо оцінити збитки від російської агресії з першого дня війни, а тепер переходимо на новий рівень – оцінку буде здійснено за новою Методологією.

Нову Методологію розробленою Фондом держмайна разом з Мінекономіки та вже підписано цими днями її затвердження.

Наші експерти одними з перших опановують сучасні методики оцінки збитків від військової агресії росії для досконалого виконання роботи для Вас.

Щоб подати позови на росію до міжнародних судів, потрібно ретельно підготуватися. А ключовим документом для отримання компенсації є оцінка збитків, які отримала юридична або фізична особа в результаті російського вторгнення.

Саме такий документ ми і надамо Вам у результаті нашої роботи. Малих втрат не буває! Саме тому Ви можете звернутись за оцінкою завданого збитку будь-якому вашому майну або порушеним правам чи втрачену вигоду внаслідок повномасштабного вторгнення ворога на нашу територію.

Наші експерти професійно розберуть склад пошкодженого майна та проведуть його оцінку для гарантованого успіху в міжнародних судах та інших супровідних інстанціях.