КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка автомобіля

Оцінка автомобіля - це послуга, спрямована на оцінку стану транспортного засобу та визначення його реальної ринкової вартості.

Що таке оцінка автомобіля?

Оцінка авто є категорію послуг автоекспертизи. Її метою є визначення ринкової вартості та оцінка стану автомобіля. Фактично завданням експерта в даному випадку є відповідь на питання, скільки коштує машина з урахуванням її технічного стану та існуючої ринкової кон’юнктури. Також офіційна оцінка автомобіля може передбачати визначення його зносу і ступеня пошкоджень.

З чого складається оцінка авто?

Незалежна оцінка вартості автомобіля являє собою комплекс експертиз технічного і ринкового характеру. Перелік цих експертиз визначається в кожному конкретному випадку видом і метою проведення оціночних робіт.

У загальному випадку оцінка ринкової вартості автомобіля передбачає проведення огляду транспортного засобу експертом. Обов’язковою складовою є виявлення наявних ушкоджень і технічних неполадок, в тому числі прихованих.

Також в процесі ринкової оцінки автомобіля обов’язково проводиться вивчення вторинного ринку автотранспорту регіону. В процесі цього дослідження експерт визначає ринкову вартість транспортного засобу даної марки і моделі.

В цілому, при проведенні незалежної оцінки ринкової вартості автомобіля враховуються такі ключові фактори:

  • Марка і модель транспортного засобу.
  • Рік випуску оцінюваного авто.
  • Технічний стан, наявні явні і приховані пошкодження – в зв’язку з цим оцінка автомобіля повинна виконуватися кваліфікованим експертом техніком.
  • Зовнішній вигляд оцінюваного транспортного засобу і стан інтер’єру салону.
  • Ринкова кон’юнктура – наявність попиту і орієнтовна вартість на ринку аналогічних машин в аналогічному стані.

Висновки експерта зводяться в звіті про оцінку автомобіля.

Надіжний
Сервіс.

Компанія – “ekspert-ocenka” пропонує кваліфіковані професійні послуги з оцінки майна.

Оцінка
майна.

Незалежна оцінка, проведена експертами компанії, допоможе встановити об’єктивну вартість.

Спеціаліст по оцінці автомобіля

Оцінка автотранспорту – це завдання для професійних експертів-оцінювачів, до рівня кваліфікації яких пред’являються високі вимоги. Ці фахівці повинні бути досвідченими техніками, відмінно розбираються в пристрої авто. Крім того, професійна оцінка автомобіля вимагає від експерта відмінного знання ринку старих автомобілів і розуміння його кон’юнктури.

Експертна оцінка автомобіля часто проводиться із застосуванням сучасного обладнання та приладів. Експерт повинен відмінно володіти цим обладнанням і сучасними методами оцінки. Так, найчастіше може вимагатися ретроспективна оцінка автомобіля, що передбачає визначення його вартості на певну дату, наприклад, на дату ДТП.

Виконувати оцінку повинен ліцензований експерт, включений до реєстру Міністерства юстиції. Нашою компанією проводиться оцінка автомобіля незалежними експертами з ліцензією, які відповідають всім перерахованим вимогам .

Види оцінок автомобіля

Проведення експертизи може бути пов’язано з рішенням широкого спектра завдань. Відповідно існує велика кількість різновидів оцінки. Наприклад, може виконуватися оцінка легкових автомобілів і оцінка вантажних автомобілів. Крім того, в залежності від цілей розрізняють велику кількість різновидів оцінки. Зупинимося докладніше на основних з них.

Оцінка автомобіля для спадщини

Оцінка автомобіля для прийняття спадщини виконується при оформленні права спадкування транспортного засобу. Звіт про оцінку в обов’язковому порядку зажадає нотаріус, який веде справу. Оцінка ринкової вартості автомобіля в даному випадку необхідна для розрахунку розміру держмита за оформлення спадщини. Вона становить 0,3% від оціночної вартості авто для спадкоємців першої черги і 0,6% для інших спадкоємців.

В даному випадку можлива оцінка автомобіля без огляду експертом. Але врахуйте, що при цьому вартість буде розрахована по максимуму, без урахування можливих пошкоджень авто. Відповідно, і мито буде найбільш високою. Тому ми завжди рекомендуємо проведення оцінки з оглядом, тим більше що у нас можлива термінова оцінка автомобіля.

Оцінка автомобіля для продажу

Незалежна оцінка автомобіля для продажу є одним з поширених видів автоекспертизи. Необхідність в ній виникає в тих випадках, коли власник має намір продати свою машину, але вагається з визначенням оптимальної ціни. Вирішити цю задачу і дозволяє оцінка ринкової вартості автомобіля для продажу. Досвідчений експерт визначає стан машини, вивчає рівень попиту і діючі на вторинному ринку на даний момент ціни.

Експертна оцінка автомобіля для продажу, виконана кваліфікованим фахівцем, допоможе не тільки отримати оптимальну ціну за Ваш транспортний засіб, але і продати його максимально швидко.

Оцінка автомобіля при покупці

Незалежна оцінка автомобіля при покупці фактично є зворотним боком попереднього виду послуг. В даному випадку експертиза виконується з боку покупця, який прагне визначити, чи справедлива ціна запропонована продавцем. Професійна експертна оцінка автомобіля перед покупкою дозволить вам не переплатити під час придбання транспортного засобу і заощадити чималі кошти.

Також дуже часто застосовується оцінка стану автомобіля перед покупкою. Кваліфікований технік-експерт зможе виявити всі наявні, в тому числі приховані, пошкодження та дефекти машини і адекватно оцінити її технічний стан. Ви зможете з’ясувати все, що приховує продавець. Це дозволить отримати найкращу ціну або уникнути невдалої покупки.

Оцінка пошкоджень автомобіля

Незалежна оцінка пошкоджень автомобіля після ДТП є один з ключових видів експертизи, який користується найвищою популярністю у автовласників. Вона може виконуватися для різних адресатів. Як правило, проводиться оцінка автомобіля для РСА, страхової компанії, суду.

Проведення незалежної оцінки вартості відновлювального ремонту автомобіля необхідно в тих випадках, коли автовласник не згоден з сумою збитку, визначеної третин стороною. Наприклад, не секрет, що оцінювачі страхових компаній дуже часто занижують збиток для мінімізації виплат клієнтам. Домогтися справедливої ​​виплати допоможе оцінка автомобіля по ОСАГО і КАСКО.

Ще одним підвидом є оцінка автомобіля після ремонту. Вона необхідна в тих випадках, коли відновний ремонт по страховці виконаний неякісно. За результатами експертизи Ви зможете отримати від страхової компанії відшкодування за виявлені недоліки.

Оцінка автомобіля при розділі майна

Ще одним популярним видом експертизи є оцінка автомобіля при розділі майна подружжя. Згідно із законом при розлученні подружжя ділить між собою спільно нажите майно в рівних частках. Якщо мова йде про транспортний засіб, то проводиться оцінка авто для розлучення. Після цього один з подружжя може виплатити іншому половину оціночної вартості і оформити автомобіль в свою власність.

Результати оцінки автомобіля при розлученні не повинні викликати аргументованих заперечень у обох сторін. Тому дуже важливо звернутися до справжніх професіоналів.

Оцінка зносу автомобіля

Оцінка зносу автомобіля може вимагатися в різних випадках. Найчастіше цей вид експертизи застосовується, якщо автовласник не згоден з розміром зносу, певним страховою компанією для зменшення виплати. Оцінка втрати товарної вартості (УТС) автомобіля може знадобитися, якщо машина отримала в ДТП сильні пошкодження.

Окремим видом послуг є оцінка залишкової вартості автомобіля юридичної особи. Вона необхідна в тих випадках, якщо транспортний засіб будь-яким чином виводиться зі складу активів підприємства. У подібних ситуаціях повинна бути проведена професійна оцінка автомобіля для списання з балансу організації. Допущені помилки можуть стати причиною серйозних санкцій з боку контролюючих органів.

Наші Послуги

Завантажити прайс Завантажте pdf-файл останнього оновлення для цієї послуги.

Потрібна допомога?

Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами. Ми зв’яжемось з вами через 1-2 робочих дні. Або просто зателефонуйте нам зараз

(068)122-11-22
agrinchyk@gmail.com

Отримати відповідь