КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка для спадщини

Оцінка для вступу в спадщину необхідна для того, щоб виявити реальну вартість успадкованого майна.

Якщо Ви хочете замовити послугу оцінки майна для спадщини

 

Оцінка для вступу в спадщину необхідна для того, щоб виявити реальну вартість успадкованого майна.

Оцінка проводиться обов’язково, так як саме за результатами цієї процедури розраховуються державні мита на спадщину.

Оцінка важлива і для самого спадкоємця: можливо, він прийме в спадок майно, яке просто не зможе утримувати – в такій ситуації краще відразу відмовитися від вступу в право успадкування.

Фахівці компанії ekspert-ocenka.com надають послугу з оцінки майна для спадщини. Наша організація може гарантувати, що замовник отримає документально обґрунтований звіт в найкоротші терміни.

Відкриття спадщини наділяє нового його власника не тільки власністю, а й обов’язком оформити все успадковане згідно з буквою закону і відповідно до подальшими намірами. Оцінка для спадщини необхідна вам в будь-якому випадку (чи хочете ви приватизувати успадковану квартиру або дачу, продати отриманий в спадок автомобіль або акції компанії і т.п.) і незалежно від того, що саме ви успадкували.

ОЦІНКА ДЛЯ СПАДЩИНИ

Фахівці незалежної оцінної компанії «ekspert-ocenka.com» щодня допомагають багатьом людям розібратися з практичними питаннями вступу в спадщину. У цій справі необхідна не тільки юридична компетенція, але і законне право складати незалежний звіт про вартість вашого майна, який і стане гарантом справедливої оцінки вашого спадщини , і на основі якого будуть розраховуватися різні виплати, необхідні для оформлення спадщини.

Отже, для вашого повноправного вступу в спадок і оформлення права власності необхідно отримати експертний висновок про вартість дістався вам майна – і найпростіше це зробити за допомогою фахівців «ekspert-ocenka.com».

Надіжний
Сервіс.

Компанія – “ekspert-ocenka” пропонує кваліфіковані професійні послуги з оцінки майна.

Оцінка
майна.

Незалежна оцінка, проведена експертами компанії, допоможе встановити об’єктивну вартість.

Що може бути об'єктом оцінки для спадщини?

Земельна ділянка. В цьому випадку аналізуються соціальні, природні, економічні, політичні чинники, тобто ті, які здатні вплинути на вартість землі. Використовуються порівняльний і витратний методи оцінки.
Цінні папери. Для спадкування цінних паперів спадкоємцю потрібно, перш за все, скористатися послугами нотаріуса (для підтвердження права) і заплатити державне мито. Цінні папери – саме «спірне» спадок, тому як їх ціна може змінюватися з кожним днем. Важливо: Їх вартість може дорівнювати навіть нулю – в даному випадку спадкоємець просто даремно витратить гроші на оплату державного мита. Однак у такого спадщини є і перевага – його легко оцінити (особливо якщо аналогічні папери звертаються на фондовому ринку), а тому вартість оцінки досить низька.
Автомобіль. В цьому випадку повинна бути надана інформація про те, як часто авто бувало в аваріях і який його пробіг.
Квартира. Цей варіант і найбільш популярний, і найскладніший для оцінки. Експерту потрібно оцінити не тільки стан самої квартири, але і, наприклад, інфраструктуру району, де вона розташована.
Зброя.

Там, де необхідно оцінка для вступу в спадщину?

Для визначення величини державного мита. Замовником послуги в такій ситуації може бути не тільки спадкоємець, але і сам нотаріус. Якщо під час розподілу спадщини між спадкоємцями виникли розбіжності: один з них вважає свою частину меншою за вартістю. Експерт з оцінки спадщини допомагає вирішити суперечку.

Оцінка квартири для спадщини

Незалежна оцінка квартири і іншої житлової нерухомості (кімнати, дача, будинок, котедж) відбувається на підставі наступних документів:

свідоцтво про право власності на квартиру, кімнату, будинок, котедж;
паспорт БТІ;
правовстановлюючий документ на землю, де зведений будинок (свідоцтво про власність, оренда);
кадастровий план ділянки;
відомості про наявність обтяжень (наприклад, в разі, якщо будинок або квартира в заставі).
Також незалежна оцінка квартири та іншої житлової нерухомості враховує точну адресу об’єкта, параметри квартири або будинку (кількість кімнат, загальну і житлову площу, поверх і тип багатоквартирного будинку, наявність ремонту та інше). Важливо відзначити, що оцінка квартири, будинку, котеджу відповідно до вимог законодавства виконується на дату смерті спадкодавця.

Оцінка для спадщини істотно прискориться, якщо ви при зверненні в незалежну оціночну компанію «ekspert-ocenka.com» будете володіти максимальним пакетом документів і даних про успадкованої вами нерухомості.

Оцінка автомобіля для спадщини

Один з настільки ж поширених випадків, як і оцінка квартири для спадщини, з яким щодня мають справу наші фахівці – це оцінка автомобіля.

Знову ж таки, для швидкого вирішення даного питання вам достатньо надати в «ekspert-ocenka.com» наступні документи – і оцінка автомобіля, який ви успадкували, відбудеться в найкоротші терміни:

паспорт технічного засобу (ПТС);
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
дані про пробіг;
інформацію про що відбулися ремонтах і замінах запчастин автомобіля.

Оцінка земельної ділянки для спадщини

Успадкована земля може стати важливим активом вашого бізнесу незалежно від того, вирішите ви її продати або використати за призначенням. Рівно те ж можна сказати в разі, якщо мова йде не про безліч гектарів, а про земельну ділянку в заміському селищі – ця земля може стати значущим для вас місцем відпочинку і вдалим вкладенням коштів сімейного бюджету.

У будь-якому випадку необхідно точно знати, яка ринкова вартість вашого знову знайденого майна – і для цього застосовується незалежна оцінка земельної ділянки. Фахівці оціночної компанії «ekspert-ocenka.com» оперативно проведуть оцінку земельної ділянки, і нам для цього достатньо наступних документів:

документ, що підтверджує ваше право на земельну ділянку;
план ділянки, що встановлює його межі;
цільове призначення земельної ділянки (земля для ІЖС, дачного будівництва, земля сільгосппризначення і ін.);
наявність і стан інженерних комунікацій.
У деяких випадках – наприклад, якщо земля в оренді, – нам буде потрібно ряд уточнень: договір про оренду, величина орендної плати.

Який би земельну ділянку ви не успадкували, оцінка його вартості дозволить вам розпорядитися своїм новим майном найкращим для вас чином.

Наші Послуги

Завантажити прайс Завантажте pdf-файл останнього оновлення для цієї послуги.

Потрібна допомога?

Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами. Ми зв’яжемось з вами через 1-2 робочих дні. Або просто зателефонуйте нам зараз

(068)122-11-22
agrinchyk@gmail.com

Отримати відповідь