КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка для продажу

Оцінка майна для продажу - поширена практика. дуже часто сторони хочуть переконатися, що заявлена продавцем або запитувана покупцем вартість відповідає реальній ситуації на ринку.

Перед проведенням операції купівлі-продажу майна як юридичні, так і фізичні особи досить часто звертаються до сертифікованих оцінювачів для визначення реальної ринкової вартості об’єкта. Оцінка майна для продажу – поширена практика, дуже часто сторони хочуть переконатися, що заявлена продавцем або запитувана покупцем вартість відповідає реальній ситуації на ринку.

Оцінка для купівлі-продажу зазвичай потрібно в наступних ситуаціях:

  • оцінка квартири для продажу або оцінка кімнати для продажу ;
  • оцінка будинку для продажу ;
  • оцінка землі для продажу ;
  • оцінка підприємства при продажу .

Оцінка частки при продажу одна з найбільш затребуваних послуг на ринку, дуже часто реальна вартість частки відрізняється від простого математичного розподілу єдиного об’єкта власності пропорційно часткам. Оцінка часток в квартирі або оцінка частки в об’єкті нерухомості проводиться тільки після детального аналізу ринку і визначення розміру поправки на частку при викупі її у власника нерухомості.

Оцінка автомобіля для продажу , оцінка машини при продажу допоможе вам визначити реальну вартість автомобіля на сьогоднішній день. Як відомо, на ринку представлено дуже багато як завищених, так і свідомо занижених пропозицій і при самостійному аналізі ринку досить легко можна допустити помилку. Грамотний аналіз ринку, виконаний нашими експертами, допоможе визначити справедливу ринкову вартість і при цьому врахувати всі чинники які на цю вартість об’єктивно впливають. Оцінка автомобіля при покупці підготовлена фахівцями, допоможе вам провести аргументовану торг з власником, таким чином, ви зможете знизити початкову ціну пропозиції.

Надіжний
Сервіс.

Компанія – “ekspert-ocenka” пропонує кваліфіковані професійні послуги з оцінки майна.

Оцінка
майна.

Незалежна оцінка, проведена експертами компанії, допоможе встановити об’єктивну вартість.

Порядок проведення оцінки для продажу:

Огляд оцінюваного об’єкта і збір інформації про його фізичні і якісних характеристиках;
Аналіз оточення об’єкта нерухомості або рухомого майна;
Порівняльний аналіз ринку, до якого відноситься оцінюваний об’єкт;
Аналіз найбільш ефективного використання;
Перевірка достовірності і обробка отриманої інформації;
Вибір підходів і методів до оцінки;
Оцінка вартості об’єкта нерухомості або рухомого майна;
Узгодження отриманих результатів і виявлення підсумкової вартості;
Складання та оформлення звіту про оцінку.
Звіт про оцінку ринкової вартості для продажу є офіційним документом, виконаним в суворій відповідності до вимог Закону Про оціночної діяльності.

Обсяг звіту про оцінку, в залежності від цілей проведення оцінки та специфіки оцінюваного об’єкта, становить від 40 до 150 сторінок.

Звіт про оцінку для продажу містить такі основні розділи:

Основні факти та висновки, в яких вказується зведена загальна інформація, що ідентифікує об’єкт оцінки, результати оцінки, отримані при застосуванні різних підходів, а також підсумкова величина вартості;
Завдання на оцінку, що містить наступну інформацію: об’єкт оцінки, майнові права на об’єкт, мета оцінки, передбачуване використання результатів оцінки та пов’язані з цим обмеження, вид вартості, дата оцінки, термін проведення оцінки;
Застосовувані стандарти оціночної діяльності;
Відомості про Замовника оцінки і про оцінювача;
Допущення і обмежувальні умови, використані інструментом оцінки при проведенні оцінки;
Опис оцінюваного об’єкта з приведенням посилань на документи, що встановлюють кількісні та якісні характеристики;
Кольорові фотографії оцінюваного об’єкта;
Загальний зведений макроекономічний аналіз ринку, і окремий аналіз того сегмента ринку, до якого відноситься оцінюваний об’єкт;
Опис процесу оцінки в частині застосування стандартних підходів до оцінки з приведенням розрахунків;
Оцінка вартості на основі витратного, дохідного та порівняльного підходів (або аргументовану відмову від застосування одного або двох підходів до оцінки)
Докладне обґрунтування всіх застосовуваних методик і коефіцієнтів
Узгодження результатів, отриманих із застосуванням різних підходів;
Додаток до звіту, в якому містяться копії документів, що використовуються інструментом оцінки і встановлюють кількісні та якісні характеристики оцінюваного об’єкта, в т.ч. правовстановлюючі документи, а також документи технічної інвентаризації.

Додатково

Звіт про оцінку пронумерований посторінково, прошитий, підписаний фахівцями, які проводили оцінку, а також скріплений печаткою і підписом керівника.

До кожного звіту про оцінку в обов’язковому порядку ми підшиваємо копії наших документів, що підтверджують право ведення оціночної діяльності (ліцензії, свідоцтва, дозволи, сертифікати, дипломи про оціночному освіту, страховки та інші документи).

Наші Послуги

Завантажити прайс Завантажте pdf-файл останнього оновлення для цієї послуги.

Потрібна допомога?

Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами. Ми зв’яжемось з вами через 1-2 робочих дні. Або просто зателефонуйте нам зараз

(068)122-11-22
agrinchyk@gmail.com

Отримати відповідь