КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Для чого потрібна оцінка нерухомості і що це таке

За законодавством оціночна діяльність включає в себе всю оцінку об’єктів цивільних прав: нерухомості, бізнесу, транспортних засобів і устаткування, а також інших.

Взагалі історія розподіл майна всередині держави на рухоме і не рухоме починається ще з часів римського права. Ні для кого не секрет, що рухоме майно є свого роду базисом, згідно з яким існує будь цивілізовано-розвинене суспільство і держава в цілому. Поняття «нерухоме майно» і «нерухомість» визначають правові відносини між суб’єктами, а повинні характеризувати фізичний об’єкт нерухомості.

Оцінка нерухомості являє собою економічний аналіз в прикладної формі. Його мета виявити, як можна найбільш ефективно використовувати об’єкт з економічної точки зору, щоб запропонувати його на конкретному ринку. Сюди можна включити і розробку модель оцінки об’єкта, завдяки якій можна спрогнозувати найбільш ймовірну ціну продажу конкретно цього об’єкта. А ось сам сенс оцінки полягає в тому, щоб показати реальну вартість об’єкта.

Тому як ціна на цей об’єкт нерухомості може, як вирости, так і впасти, спираючись на обставини ринкових умов. Потрібна також правильність оцінки нерухомості під час кризи, так як саме він вдарив по компаніям займається будівництвом нерухомості, а також всім зацікавленим в цьому секторі, починаючи від покупців і продавців, ріелторів, закінчуючи оцінювачами нерухомості та іпотечними кредиторами.

Щоб розуміти і мати в усьому цьому толк потрібно вивчити як теорію так і практику оцінки нерухомості та розрахунок реальної вартості об’єкта нерухомості або ж найняти нашого досвідченого фахівця-оцінювача. Він, як ніхто інший, допоможе вам і дасть хороші поради щодо вибору житлової нерухомості.