КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Ефективні методи оцінки майна

  • Головне правило успіху – вибір методу оцінки
  • Пошук надійного партнера

Процес визначення ринкової вартості майна є необхідним, наприклад, при його купівлі або продажу. Проведення оцінки також є корисним у багатьох інших ситуаціях. Вона часто необхідна для обчислення обов’язкових податкових/нотаріальних платежів під час набуття спадщини, при отриманні об’єктів нерухомості в дар і т.д.

Оцінка майна – це комплекс заходів, що дозволяють аналізувати різні об’єкти (приватні будинки, квартири, приміщення, і навіть великі комерційні будівлі). Оцінювачі виконують низку послідовних дій, що відповідають поставленим цілям. У цьому враховуються потреби клієнтів, беруться до уваги важливі чинники, із якими безпосередньо пов’язана можливість майна приносити певний дохід (це якість, призначення).

Головне правило успіху – вибір методу оцінки

Професійна оцінка є необхідним інструментом для прийняття рішень, які супроводжують процеси розпорядження майном. Це інвестування, ведення обліку, аналіз ефективності використання.

Все, що володіє людина, входить у поняття майна. Воно може бути рухомим або нерухомим. Для підприємств (юридичних осіб) актуальним є також поняття «майновий комплекс», коли є права цих осіб на всі корисні об’єкти, що використовуються в підприємницькій діяльності.

Експертиза проводиться на підставі порівняльного, витратного, прибуткового підходу:

  • Порівняльний. Використовується для встановлення ринкової ціни. Метод оцінки майна полягає у визначенні її реальної вартості, виходячи з припущення, що сума відповідатиме тій, яка була отримана за аналогічний об’єкт. Порівняльний підхід застосовується, якщо відомі ціни та характеристики аналогічного оцінюваного об’єкта.
  • Витратний. Полягає у визначенні ціни на володіння, виходячи з того, що покупець сплачує ту суму, розмір якої залежить від очікуваного доходу внаслідок здавання її в оренду. Метод часто використовується при експертизі об’єктів, які приносять або можуть давати прибуток.
  • Прибутковий. Підхід визначає вартість володінь шляхом оцінки доходності інвестицій з погляду доходу, який може генерувати. Цей метод грунтується на капіталізації прибутку, формування грошового потоку. При прибутковому підході треба зазначити суму прибутку, одержувану від здачі у найм аналогічного об’єкта.

Якщо існуючі умови не дозволяють використовувати порівняльний чи прибутковий підходи, ринкову вартість визначає за змішаним. Всі ці методи оцінки майна необхідні коригування вартості відповідно до поточними ринковими умовами.

Пошук надійного партнера

Незалежна експертиза дає реальні відомості про вартість із різної точки зору. Якщо це інвестори – інвестиційна (визначувана прибутковістю об’єкта), у створенні аналогічного об’єкта – відновлювальна, при викупі держвласності обов’язковою є незалежна експертиза.

Консалтингова фірма пропонує якісні послуги з оцінки. Напишіть менеджерам та повідомте основну інформацію (тип майна, ціль проведення). Вам буде запропоновано ефективну стратегію, кваліфіковану підтримку.