КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Будь-який автовласник, виїжджаючи на дорогу, стикається з ризиком потрапляння до дорожньо-транспортної пригоди. Про досить високу аварійність свідчить те, що оцінка збитків ДТП сьогодні належить до найбільш популярних послуг спеціалізованих компаній. У компанії ця оцінка виконується силами кваліфікованих експертів. Однак найкраще запобігти аварії, в чому вам можуть допомогти кілька порад.

Як уникнути аварії

Серед основних вимог щодо безпеки на дорозі відноситься дотримання швидкісного режиму, а також розмірена манера водіння. Статистика виконання оцінки збитків після ДТП свідчить, що любителі агресивної їзди стають учасниками аварій набагато частіше.

Тому не варто перевищувати швидкість, встановлену правилами для конкретної ділянки дороги, а також ту швидкість, яку ви вважаєте безпечною. Також необхідно уникати різких розгонів та гальмування, які можуть дезорієнтувати інших учасників руху.

Ще однією важливою вимогою є дотримання вимог щодо безпечного керування автомобілем в особливих погодних умовах. Дуже багато ДТП відбувається під час ожеледиці, туману тощо. Тому якщо ви не маєте достатніх навичок керування автомобілем, то в погану погоду краще утриматися від виїзду.

Виконуючи оцінку збитків автомобілю після ДТП, часто доводиться мати справу з випадками, коли причиною аварії є технічна несправність однієї з машин. Насамперед необхідно стежити за станом шин, гальмівної системи, кермового керування, підвіски. Також перед кожним виїздом завжди потрібно перевіряти роботу головного освітлення, стоп-сигналів, поворотників.

Дорожній рух – це завжди взаємодія водіїв. Тому дуже важливо, щоб дії його учасників були передбачуваними. Найкраще триматися подалі від водіїв, які поводяться на дорозі неадекватно. Також важливо зберігати спокій у будь-якій ситуації, щоб ваша поведінка була зрозумілою для інших учасників руху.

Якщо ДТП сталося

Якщо аварія сталася, то насамперед слід зайнятися її оформленням та подумати про те, як захистити свої права. У цьому допоможе незалежна оцінка збитків після ДТП, які пропонує компанія Центр незалежної експертизи «Варшавський». Наші послуги дозволять отримати повноцінне страхове відшкодування та запобігти багатьом конфліктним ситуаціям. Тому викликати експертів рекомендується у разі будь-якої аварії, навіть найменшої.

Ми пропонуємо наступні переваги:

  • Професіоналізм та точність – оцінка збитків ДТП виконується досвідченими експертами.
  • Оперативність – наші фахівці-оцінювачі виїжджають на виклик у найкоротші терміни.
  • Законність – висновки експертів оформляються у повній відповідності до законодавства, що дозволяє використовувати їх у суді.
  • Доступність – за свої послуги з оцінки збитків ми пропонуємо найвигідніші ціни.

Оцінка збитків автомобіля після ДТП захистить ваші інтереси!