КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як проводиться незалежна оцінка і експертиза після затоплення квартири

Отже, вас залили сусіди зверху або аварія трапилася з вини експлуатуючої організації. У будь-якому випадку ви можете претендувати на відшкодування збитків. Давайте розберемо, що робити далі і де шукати відновлення справедливості.

Перш за все, не панікуйте, дивлячись на розмиті шпалери і зіпсовану меблі. Питання цілком можна вирішити, і ситуація з часом налагодиться. Якщо діяти за правилами, ви повністю покриєте збиток за рахунок винної сторони.

Головне – оцінка після затоки , яка допоможе вам встановити реальну вартість зіпсованої обробки і предметів інтер’єру. Звернувшись до нас, ви полегшите вашу неприємну завдання і досягнете повного відшкодування шкоди

КИМ ВИКОНУЄТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА ЗАТОКИ КВАРТИРИ

Не варто кидати гроші на вітер, купуючи «ліві» звіти! Оцінювачами заподіяної шкоди можуть бути тільки експерти, які отримали кваліфікаційний атестат у напрямку оціночної діяльності, який підтверджує здачу відповідного іспиту.

Ті, хто не має атестату, не має права видавати офіційні звіти, в який зроблена оцінка квартири після затоплення . Якщо під час звернення позивача до відповідача для вирішення спору в досудовому порядку (а тим більше в ході судових розглядів) до пакету документів не прикладений кваліфікаційний атестат, зібрані матеріали будуть недійсні.

ЧОМУ НЕОБХІДНА ДОПОМОГА ФАХІВЦІВ -5 ПРИЧИН

Багато громадян, які постраждали від затоки (особливо застрахували своє житло), не поспішають викликати експерта. А в результаті втрачають шанс повернути втрачені гроші.

Чому експертиза затоки квартири повинна здійснюватися фахівцями:

 • Вас можуть просто обдурити (пообіцяють компенсувати збитки і не заплатять нічого).
 • Офіційну оцінку можуть проводити тільки кваліфіковані і повноважні експерти.
 • Витрати на оціночні роботи повністю оплачує відповідач.
 • Незалежний оцінювач неупереджений, а його звіт реальний на відміну від висновків фахівців страхових компаній або сумнівних знайомих «експертів» винуватця потопу.
 • Показання позивача, у якого відсутня експертиза затоки , не мають юридичної сили.

Деякі роками домагаються відшкодування збитку в різних інстанціях. Набагато простіше замовити послуги оцінювача і тут же отримати надійний захист професіоналів.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Незалежна оцінка збитку квартири після затоки потребують наявності:

 • акта про затоці;
 • паспорта замовника;
 • свідоцтва про держреєстрацію прав власності (копія);
 • експлікації БТІ (до поверхового плану);
 • договору на ремонтні роботи і чеків на придбання зіпсованих водою матеріалів (при наявності);
 • квитанцій на покупку пошкодженого майна і договору на його монтаж (при наявності).

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ОЦІНКА І ЕКСПЕРТИЗА ЗАТОПЛЕННЯ КВАРТИРИ

Хоча визначення цих процесів звучать схоже, фактично вони різні. Знаючи цю різницю, потерпілий розуміє, що йому робити при потопі і куди дзвонити перш за все.

Незалежна оцінка після затоки зазвичай виконується в період досудового врегулювання конфлікту. Оцінювач може зробити висновок навіть без відвідування об’єкта на підставі акта, складеного інженером керуючої компанії.

Процедура може виглядати по-різному:

 • Отримуючи висновок державного органу, експерт розраховує суму збитку за наявними даними.
 • Людина сама виїжджає на об’єкт для досконального огляду перед складанням звіту.

Які переваги має оцінка квартири після затоки :

 • Швидкість проведення. Документ готується не більше доби.
 • Прийнятна вартість. Ціна послуги нижче, ніж за експертизу.

Недолік процедури в тому, що вона діє «зараз і тут».

Винуватець затоплення може спочатку погодитися компенсувати збитки постраждалим без звернення до експертів і владі, а після відмовитися робити це. Якщо оцінювач не визначив фінансових збитків після затоки, то домогтися цих грошей буде важко.

Оскільки в кращому випадку у потерпілих буде тільки акт обстеження житла без списку залитого водою майна та звіту фахівця, він і буде взятий в роботу. А якщо після затоплення мешканці самостійно зробили ремонт або викинули зіпсовані речі, то довести факт псування буде неможливо.

Незалежна експертиза затоплення квартири (з’ясування причини і джерела аварії) – це серйозна робота. Вона обходиться дорожче, зате на 100% виправдає свою ціну. А при тому, що експертиза збитку затоки покривається винуватцем аварії, вона стає потужним знаряддям захисту постраждалих.

Які переваги має процедура? У той час як оцінювач може зробити висновок без відвідування об’єкта, незалежна експертиза (затока , потоп) цього не допускає. Спеціаліст зобов’язаний виїхати на місце, щоб:

 • Знайти причину аварії і тих, з чиєї вини вона трапилася.
 • Визначити джерело течі.
 • Розрахувати загальну залиту площа.
 • Зробити висновок щодо кожної кімнаті – (вид ушкодження, площа і т.д.).
 • Написати докладний список пошкодженого майна.

Після цього експерт оцінить всі наслідки потопу і документально зафіксує свій висновок. Клієнт отримає правомочний документ, який можна подавати до всіх інстанцій.

Незалежна експертиза затоки квартири не має недоліків взагалі. За винятком підвищених розцінок і тривалого виконання робіт. Але це в принципі неважливо, оскільки все оплачує винуватець.

КОЛИ ЯКУ ПРОЦЕДУРУ ОБРАТИ

Є два типи ситуацій, коли клієнтам звертаються за допомогою в компанію.

 • Покриття збитків від потопу без суду. Тобто коли винний погоджується покрити витрати постраждалих. В цьому випадку вам не потрібна детальна експертиза після затоки , досить оцінки самого ремонту та відновлювальних робіт.
 • Відшкодування шкоди через суд. Використовується, якщо ваш підхід до розрахунків всіх витрат не збігається з думкою винуватця проблем. Припустимо, він вважає, що серйозних ушкоджень немає, а у вас меблі перекосило від води. У підсумку – звернення до суду.

Незалежна експертиза після затоки – це реальна можливість відстояти позицію позивача. Чим раніше ви її замовите, тим більше доказів зберете для суду.

Всі експерти компанії з серйозним досвідом роботи в даній сфері не упускають навіть непомітних дрібниць. Наші висновки про збитки потерпілого житла гранично точно відображають всю картину подій.

Скільки коштує оцінка збитку після затоки квартири ціна :

Ціна на проведення досліджень формується з двох позицій:

 • площа приміщень, кількість зіпсованих матеріалів і речей;
 • характер пошкоджень.

Наприклад, ціна оціночних робіт в однокімнатній квартирі без ремонту вийде дешевше, ніж розрахунок для тієї ж квадратури, але з дорогим оздобленням і купою залитих предметів інтер’єру.

Щоб максимально точно прорахувати свої витрати, вам потрібно надати нашим фахівцям всі дані про об’єкт.

Незалежна експертиза по затоці квартири – пріоритетний вид робіт нашій компанії, які ми чітко виконуємо багато років.