КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна експертиза після затоки і затоплення квартири

Якщо квартиру залили сусіди зверху, її власник отримує купу проблем. Потрібно відремонтувати приміщення, відновити предмети інтер’єру та побутову техніку. Але самий ключове питання, яке потрібно відразу ж вирішити, де взяти на це гроші? Зрозуміло, що своїми силами покрити збитки проблематично. Та й сусіди не горять бажанням допомогти. А значить, потрібно звертатися до фахівців, щоб компенсувати втрати від потопу.

Як відшкодувати збитки при затоці і затоплення квартири?

Незалежна експертиза затоки квартири – реальна можливість офіційно захистити свої права. Сьогодні затоплення приміщень вважається одним з «популярних» лих, яке приносить шкоду майну і масу неприємностей господарям.

Експертиза після затоки входить в число пріоритетних сфер діяльності нашої компанії. Ми маємо великий досвід врегулювання конфліктів з цих питань. Незалежна оцінка дозволяє визначити обсяг витрат на відновлювальний ремонт. Тобто розрахувати вартість робіт, будматеріалів і запчастин для ремонту предметів побуту.

Наші експерти – це кваліфіковані фахівці з багатим досвідом і бездоганною репутацією. Звертаючись до нас, ви можете не сумніватися, що експертиза затоплення квартири буде проходити з урахуванням всіх нюансів індивідуального дизайну в ремонті вашого житла.

Експертиза при затопленні квартири. Як ми працюємо

Після попереднього узгодження часу і дати проведення оцінки наш співробітник виїжджає на об’єкт. Там він обстежує залиті приміщення і робить фото пошкоджень обробки (стін і стелі), меблів, побутової техніки та ін.

Потім оцінювач оформляє акт огляду, перераховуючи всі наслідки потопу (плями, тріщини, перекоси, відшарування, інші види деформацій) і визначає перелік відновлювальних робіт для їх усунення. На підставі цього документа він розраховує вартість ремонту і відновлення майна.

Після того як експертиза збитку затоки завершена, оцінювач складає звіт про ринкову вартість постраждалого майна.

Цей документ є офіційним висновком і може бути представлений як судова експертиза (затока) для доказу втрат позивача під час розгляду питання про компенсацію в суді.

Правова допомога при затопленні і затоку квартири

Наша компанія здійснює юридичний супровід постраждалих від потопу при розгляді судових справ. Ми забезпечуємо представництво своїх клієнтів при мирному врегулюванні проблем, пов’язаних з відшкодуванням збитків.

У нас є повний пакет дозвільної документації для надання послуги «незалежна експертиза квартири після затоки». Маючи на руках оцінний звіт, складений нашим експертом, ви будете захищені в судових суперечках і позбавлені зайвої тяганини зі збору документів.

Що робити при потопі в квартирі
 1. Якщо житло затоплено з вини сусідів зверху або недоробок керуючої компанії, не поспішайте робити експертизу квартири після затоки. Перш за все, необхідно скласти акт огляду, для чого викликати представників експлуатаційної організації, яка обслуговує ваш будинок.
 2. Перевірити, чи всі пошкодження відображені в акті (стіни, стеля, підлога, оздоблення, меблі, побутова техніка та ін.). Якщо співробітник КК не вносить в документ який-небудь дефект, отриманий через потоп, зробіть це самостійно. Внизу акту, після вашого підпису можна додати зауваження і перерахувати те, що не враховано. Це може бути килим, диван і ін.
 3. Отримати другий примірник акта обстеження, завірений печаткою, в житловій організації (КК, ЖЕК, ЖБК тощо).
 4. Запропонувати винної сторони домовитися полюбовно і добровільно відшкодувати завдані збитки. Тоді вам не потрібно незалежна експертиза затоки квартири і ви заощадите свої витрати.
 5. Якщо винна сторона конфлікту не хоче відшкодовувати збитки, доведеться викликати оцінювача. Ми раді вам допомогти в цій сумній ситуації.
 6. Фахівці експертного центру посилають телеграму винуватцю потопу про те, що намічається незалежна експертиза по затоці квартири. За фактом процедури офіційно оформляється звіт із зазначенням суми заподіяної шкоди.
 7. Цей документ послужить підставою для пред’явлення претензій до винуватою стороні про відшкодування шкоди. Якщо залагодити справу мирно не вийде, доведеться звертатися до суду. А ми допоможемо вам пройти цей нелегкий шлях від початку до кінця і забезпечимо ваше представництво в суді.
Шляхи врегулювання конфлікту
 1. Компенсація збитків за взаємною згодою.

Якщо сторони домовилися про суму відшкодування збитку, яка їх влаштувала, або винуватець згоден провести ремонт за власні кошти, вважайте, що вам крупно повезло. В цьому випадку для уточнення розміру виплати може стати в нагоді незалежна експертиза затоки квартири (за бажанням).

2. Відшкодування шкоди через суд

В цьому випадку експертиза після затоки квартири послужить підтвердженням суми компенсації збитків потерпілої сторони. При позитивному результаті судового розгляду винуватцю ПП окрім шкоди, можливо, потрібно буде заплатити витрати потерпілого на послуги представника (юриста) і експертну оцінку. Оплата оцінювача за рішенням суду проводиться в порядку, який встановлює суд, і може бути зарахована до судових витрат.

Що потрібно підготувати для оцінки збитку квартири від затоки

При зверненні в нашу експертну компанію для замовлення експертизи затоки квартири потрібно мати з собою такі документи:

 • паспорт замовника;
 • підтвердження прав власності на житлову площу;
 • паспорт на приміщення з БТІ (ПІБ) або кадастровий документ;
 • акт про затоці, складений експлуатаційної службою, із зазначенням всіх наявних пошкоджень;
 • офіційну копію поштової телеграми, відправленої винної сторони, і повідомлення про її вручення

Як довго триватиме незалежна експертиза при затоці і затопленні

Незалежна експертиза затоки з розрахунком вартості ремонту і видачею звіту проводиться протягом трьох-п’яти робочих днів.

Скільки коштує незалежна експертиза після затоплення квартири

Вартість послуг експерта визначає ступінь пошкоджень, розташування об’єкта, мета проведення оцінки та терміновість виконання робіт.

У послугу входить:
 • виїзд експерта на міський об’єкт (виїзд по області узгоджується окремо);
 • оформлення експертного звіту з актом огляду, фотоматеріалами, кошторисом витрат і ін. документами.
Додатково незалежна експертиза після затоки квартири передбачає:
 • відправку телеграми винуватцю;
 • складання досудової претензії;
 • представництво в суді.

Витрати на юридичні послуги та експертизу квартири після затоки враховуються в позовній заяві та відшкодовуються відповідачем!