КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка власності

Чи потрібна оцінка майна? Зверніться за допомогою до професіоналів та отримайте офіційний висновок, що відповідає стандартам. Такий документ є легітимним для пред’явлення в суді, банку або іншої інстанції. При зверненні до страхових фірм чи фінансових установ іноді видаються списки експертів, яких рекомендовано звертатися. Але це лише інформація, яка є обов’язковим правилом. Запрошуйте лише тих, кому довіряєте. Алгоритм виклику Якщо виникла потреба  дізнатися про реальну вартість нерухомості, земельної ділянки, шкоди при затоці або іншого об’єкта, то варто замовити оцінку у ліцензованого експерта, який видає офіційний звіт.
Як викликати оцінювача? Оформити виклик спеціаліста в більшості випадків легко, звернувшись до представників компанії по телефону або оформивши заявку на сайті організації, що надає послуги, або замовити виїзд приватного оцінювача.

Помилковим є уявлення про процедуру як про рутинний тривалий процес. Сьогодні заходи виконуються швидко, точна вартість цієї дати називається у звіті. Термінові замовлення виконуються протягом дня. Оформляється договір, у якому зазначається об’єкт оцінки, терміни видачі фінального документа. Також у договорі є завдання, де прописані характеристики майна, що оцінюється (наприклад, адреса, хто є правовласником, площа нерухомості та інші відомості). Оцінка квартири Знадобиться при отриманні спадщини, розподілі майна, бажанні отримати позику в банку та за інших обставин. У кожному конкретному випадку може знадобитися спеціальний перелік документів. Професіонал розглядатиме всі аргументи комплексно – від особливостей планування до розташованих поруч об’єктів.

Перед тим як викликати незалежного оцінювача квартири, отримайте консультацію у нього або менеджера компанії, яку ви обрали. Дізнайтеся, які папери необхідно підготувати. Обов’язкові для пред’явлення:

  • Паспорт (посвідчення особи) замовника.
  • Папір, що встановлює право. Такою може вважатися витяг з ЄДРН або реєстрація права.
  • Пакет документів від БТІ.

Оцінка квартири знадобиться для: іпотеки, суду, оформлення опіки, вирішення нотаріальних питань. Викликати професіонала можна визначення вартості житла в новобудові, таунхаусі, вторинному ринку. Можлива оцінка окремої кімнати, частки у квартирі.

Величина шкоди У разі алгоритм дій замовника повинен враховувати супутні обставини. Перед тим, як подати позов до суду, потрібно викликати оцінювача квартири. Якщо звіт оспорюється, то відповідач може просити про призначення експертизи та витрати оплачуватиме він.

Обстановку у квартирі до візиту професіонала міняти не можна. Потрібен акт про затоку (складає КК), документ про право власності, техдокументація. За 3 дні до призначеного відвідування повідоміть керуючу компанію, винуватців про дату та час проведення заходу. Для огляду потрібно близько 2,5-3-х годин. У різних випадках може знадобитися менше або більше часу.

Незалежна експертиза допоможе встановити збитки після пожежі, коли клієнт не погоджується із сумою компенсації, названої страховою компанією, або потрібен документ для надання до суду. Алгоритм виклику оцінювача той самий, що й затоці. Звіт складається протягом кількох днів (залежно від складності робіт). Але за потреби можлива точна оцінка за добу.

Оцінка будинку При визначенні вартості житлового будинку професіонал огляне саму будову, додаткові об’єкти на присадибній ділянці, прилеглі земельні угіддя. Враховується як стан, зношування самого будинку, так і вартість ділянки, екологічна ситуація, розташування інфраструктури навколо та інші фактори. Важливо викликати оцінювача будинку, отримати максимально об’єктивний офіційний звіт.

Професіонали Експерт оцінки надають послуги швидко, видають легітимні документи. Звернутися до компанії легко будь-яким зручним способом: за контактним телефонним номером, замовити дзвінок, заповнити форму на сайті, написати менеджеру в чаті. Гарантований зворотний зв’язок та прозорість кожного етапу роботи.