КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна експертиза після ДТП

Nezavisimaya_ekspertiza_dtp

Сталася неприємність на дорозі, яка повністю перевернула скромне протягом вашого життя? Ви потрапили в аварію? Тоді оцінка збитку авто після ДТП – це саме вірне рішення, яке вам слід прийняти найближчим часом. Наші досвідчені фахівці проведуть експертизу швидко, якісно, недорого!

Як правило, після аварії страхові агенти намагаються трохи знизити суму виплат по страховці, тим самим вони занижують свої витрати на покриття страхового випадку. До цих же заходів вдаються і винуватці ДТП – вони намагаються запросити на місце аварії фахівців, “сумнівною” кваліфікації, тим самим намагаючись уникнути серйозних виплат потерпілому.

Оцінка збитку авто після ДТП від нашої компанії допоможе вам дізнатися реальну картину заподіяної шкоди, а також швидше отримати відшкодування збитків.

Назва послугикількістьВартість в грн.
Оцінка збитку ТЗ після ДТП1от 200
виїзд фахівцявід 200

Кожен з нас може зіткнутися з труднощами, особливо це стосується водіїв. Сідаючи за кермо, чоловік збільшує свої шанси потрапити в неприємну історію, яка завдає шкоди не тільки транспорту, а й здоров’ю людини. Навіть самий просунутий водій може виявитися в ДТП з вини іншого водія. Тому необхідно знати основний ряд дій, здійснюваних після аварії. Такі заходи допомагають невинній уникнути покарання, а винному отримати заслужений вирок судді.

Потрапив в аварію, як вчинити?

В першу чергу, ви не повинні піддаватися паніці, а навпаки, вибудувати спокійну і врівноважену модель поведінки. По тому, як людина поводиться після ДТП, відразу стає зрозуміло, хто винен, а хто ні. Не варто робити необачно і виїжджати з місця події – цим ви тільки погіршить своє становище. Найбільш вірним рішенням буде викликати швидку допомогу, дочекатися прибуття патруля поліції і дати точні свідчення. Крім цього, слід уважно спостерігати за другим водієм і, якщо буде помітний факт, перекручування даних, негайно повідомити про це працівнику ДАІ.

Якщо ви побачите, що хтось намагається приховати докази, прибирає скло або зовсім збирається пересунутися машину, постарається перешкодити цим діям, а також зверніться за допомогою до свідків. Зміни реального стану речей лише завадить поліцейським правильно оцінити аварійне пригода. У процесі подібного правопорушення, винний може вийти сухим з води. Як тільки на місце злочину прибуде патруль, вимагайте від них реальної фіксації фактів аварії в протоколі.

Під час складання протоколу постараєтеся стежити за правильністю його складання і допомагайте працівникові поліції враховувати всі показання: ваші, свідків та іншого водія. Не варто допускати, щоб в документі патрульний використовував загальні фрази типу “вм’ятина на капоті”, краще, якщо він докладно опише завдані збитки, а саме “Вм’ятина, що утворилася в межах лобового скла і фари, при якій стався розрив металу. Одна фара підбита, двірники знаходяться в несправному стані … “Всі ці деталі зможуть істотно допомогти нам в оцінці завданих збитків, відповідно і виплати будуть вищими.

Якщо у вас є знайомі юристи, попросіть їх приїхати на місце ДТП. Вони неодмінно розкажуть, як правильно спілкуватися з правоохоронними органами і не дадуть залишитися обманутим. Також ви можете зв’язатися з нами за телефонами, опублікованими на сайті і отримати розгорнуту безкоштовну консультацію від наших досвідчених юристів.

Після того, як свідчення будуть записані, вам залишається тільки чекати і стежити за тим, щоб на вас не “повісили” не відносяться до справи обставини. Чи не втратьте самовладання, мислите тверезо і впевнено, а також заручитися підтримкою свідків. Як правило, подібні аварійні ситуації вирішуються швидко, без залучення законників. Але раптом виникнуть якісь складнощі під час з’ясування фактів ДТП, краще звернутися до адвоката і тільки в його присутності продовжувати розмову.

Страхова компанія намагається викручуватися з виплатами по ОСАГО, як вчинити?

Якщо ви потрапили в ДТП з його власної вини, транспортному засобу завдасть шкоди, а на руках у вас всі необхідні документи, що підтверджують невинність, то вам негайно слід звернутися в страхову компанію. Через деякий час компанія виплатить заявникові певну суму. Але що робити, якщо розмір виплати в кілька разів менша за вартість ремонту?

1. Для початку необхідно звернутися в цю компанію і представити документи, складені незалежної оціночної компанією, яка визначила реальний збиток, нанесений автомобілю. Якщо співробітники фірми, ознайомляться з усіма даними і визнають свою помилку, то проблема вирішиться на цій стадії.

2. Також можна звернутися ще раз до незалежного експерта, який складе протокол з точними розрахунками і сумою шкоди. Уже з цими новими документами слід йти заново в страхову компанію.

3. Якщо на даному етапі проблема не вирішується, доведеться переходити до інших дій. Напишіть вимога про стягнення грошей, прикріпіть до нього важливі документи і опишіть причину ваших дій. На розгляд поданої заяви у страхової компанії є 10 днів.

4. Як тільки ці 10 днів пройдуть, а фірма не відреагує на ваше прохання і не перерахує гроші, ви можете сміливо звертатися за допомогою до суду. У разі, коли затребувану суму знову виплатили в неповному обсязі, ви можете також подати позов до суду. Прикладіть до заяви всі необхідні документи і знайдіть хорошого адвоката.

ДТП сталося з моєї вини, що робити?

Звичайно, цю ситуацію не можна назвати приємною, але в той же час ви повинні знати основні вигідні дії.

Для початку вам доведеться стежити, щоб в протокол з місця аварії не занесли додаткових, які не стосуються вас фактів – тільки правдива інформація з ваших слів і зі слів свідків. Якщо ДТП сталося, ми рекомендуємо зробити фото на телефон, фотоапарат або відеореєстратор. Після цього постарайтеся поводитися чемно і не покидайте місце аварії до приїзду працівників ДАІ.

У тому випадку, коли не зафіксовано нанесення шкоди здоров’ю людини, від вас можуть зажадати тільки виплату штрафу. А от у зворотній ситуації, справа буде складуться трохи складніше. Під час розгляду вам доведеться дати правдиву інформацію, яка підлягає занесенню до протоколу. Слідкуйте, щоб свідки не давали неправдивих свідчень. Потерпілий може звернутися до суду або ж домовитися з вами в усній формі. Якщо проблема вирішиться без судових розглядів, то не забудьте взяти розписку з потерпілого про отримання грошей.

Якщо ваш транспортний засіб застрахований, то сума виплат може поділитися між винуватцем події і страховою компанією.Звичайно, в деяких випадках весь вантаж виплат лягає на плечі людини, який спровокував ДТП. Все залежить від дій потерпілого, від розміру завданих збитків та від правоохоронних органів.

В іншому, навіть якщо на дорозі виникла мінімальна аварійна ситуація, оцінка збитку авто після ДТП вкрай важливий захід.Телефонуйте до нас, і ми ту годину приїдемо на виклик!

Резюме

Жоден водій не застрахований від ДТП. Особливо в даний час, коли на дорогах з кожним днем збільшується кількість транспортних засобів, що, безсумнівно, веде і до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Саме тому страхові компанії досить часто намагаються знизити реальну вартість збитку.

Але є вихід з ситуації – звернутися в незалежну фірму, яка надає послуги з визначення збитків після ДТП. Але тільки не в ту, яку рекомендує страхова компанія, а в фірму, що не містила договір зі страховиками.

Незалежна експертиза авто після ДТП дозволяє об’єктивно визначити вартість заподіяної шкоди і розмір страхового відшкодування. А в разі потреби висновок незалежних експертів послужить незаперечною доказовою базою в суді. Стосується це не тільки постраждалої сторони, але і винуватця ДТП.

Фактори, які враховуються при оцінці:

  • ринкова вартість авто до ДТП;
  • коефіцієнт фізичного зносу складових частин;
  • повна вартість ремонту після аварії;
  • ціна відновлювальних робіт з урахуванням фізичного зносу складових частин;
  • величина втрати товарної вартості автомобіля.

Незалежну експертизу найкраще проводити через хорошу фірму. Це дозволить заздалегідь підготуватися до подальших дій, так як експерти розповідають про можливі варіанти розвитку ситуації і допомагають в будь-яких питаннях. При огляді транспортного засобу будуть ретельно зафіксовані найменші пошкодження як зовнішні, так і внутрішні. Страхова компанія буде заздалегідь повідомлена про величину збитків. У деяких випадках експертна компанія може взяти на себе всі проблеми клієнта і захищати його інтереси в суді.

Під час огляду транспортного засобу за допомогою фотоапарата фіксуються всі пошкодження і вписуються в акт огляду, який по завершенню підписується кожним учасником процедури. Після цього експертом складається висновок, який буде результатом виконаного огляду і дозволить оцінити вартість збитку.

Клієнту видається звіт, який необхідно надати страховій компанії. Він повинен бути оформлений відповідно до чинних законів. У разі розбіжностей зі страховою компанією щодо нарахованої суми ушкоджень, цей звіт буде підставою для подання позову до суду. Ось чому краще звертатися тільки до висококваліфікованих оціночних компаній.