КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка дебіторської заборгованості

Ocinka_deb_zaborg

На практиці необхідність в такому вигляді оціночної експертизи нерідко виникає з реалізацією судовими приставами дебіторської заборгованості підприємства-боржника. Боржник, зі зрозумілих причин, зацікавлений в тому, щоб його активи були оцінені і відповідно реалізовані за максимальною ринковою ціною, щоб сума заборгованості перед стягувачем була погашена повністю або максимально зменшена.

Стягувач, зі свого боку, як правило, зацікавлений, перш за все, в ліквідності майна боржника, в швидкому перетворенні в грошові кошти і в НЕ завищенні реальної ринкової вартості майна боржника.

Визначення реальної ринкової вартості кредиторської та дебіторської заборгованості підприємства проводиться з урахуванням строків її формування, планованих термінів погашення, обтяженості, заборгованості штрафами або пенею, а також юридичних підстав, за якими виникла оцінюється заборгованість. Необхідність оцінки заборгованості, крім випадку судового і позасудового врегулювання взаємних вимог підприємств, виникає також при проведенні аналізу фінансової ефективності підприємства (при оцінці бізнесу) і при перевідступу прав вимоги. Оцінка кредиторської заборгованості може знадобитися тільки при оцінці вартості бізнесу .

«Експерт Оцінка» здійснює оцінку дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств, розташованих як в Киеві і Київській області, так і в інших регіонах.

Ви можете замовити оцінку дебіторської заборгованості або оцінку кредиторської заборгованості і безкоштовно проконсультуватися по порядку її проведення у наших фахівців.