КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка квартири для спадщини

 • Навіщо потрібна оцінка квартири для спадщини?
 • Особливості проведення процедури оцінки квартири для нотаріуса
 • Де можна замовити оцінку квартири для спадщини?

Щоб розпочати правонаслідування або вирішити спірні питання між спадкоємцями після смерті померлого, потрібна оцінка квартири. Без неї неможливо здійснити жодних юридичних угод. Оцінка квартири для нотаріуса у спадок має проводитися професійною компанією, яка надає такі послуги.

Навіщо нотаріусу знати, скільки коштує ваше майно? Насамперед для того, щоб ви могли сплатити податок державі, яка вилучається при оформленні, укладанні будь-якого договору.

Навіщо потрібна оцінка квартири для спадщини?

Якщо ви думаєте, що після смерті померлого не обов’язково оцінювати квартиру, це далеко не так. І ось кілька причин, чому це потрібно буде зробити обов’язково:

Оцінка квартири для нотаріуса – обов’язкові умови для набуття спадщини. Без неї ви просто втрачаєте це право. Вступаючи у спадок, доведеться сплатити державне мито. Вона розраховується залежно від вартості майбутнього майна. А цю вартість як звіт надає оцінювач.

Оцінювати майно потрібно і для того, щоб встановити свою частку, наприклад, якщо померлий володів не лише квартирою, а й бізнесом. У цьому випадку проводиться аналіз вартості всього рухомого та нерухомого майна. Часто така ситуація виникає, якщо немає заповіту із чітко прописаними пайовими частинами кожного спадкоємця.

Якщо немає згоди між сторонами та справа дійшла до судових розглядів. Оцінка з цієї причини здійснюється безпосередньо для судді. На її підставі він може об’єктивно вирішити ситуацію, що склалася між родичами, адже у звіті оцінювач прописує конкретну вартість.

Особливості проведення процедури оцінки квартири для нотаріуса

Для того, щоб оцінити квартиру, знадобиться зібрати та надати пакет документів, що підтверджують право власності спадкоємця, а також:

 • довідку з БТІ;
 • договори оренди, сервітути, застави – все, що може знизити реальну вартість майна;
 • технічний паспорт.

Отримавши документи, оцінювач ознайомлюється з ними та особисто відвідує квартиру для фіксації даних про неї. Ці документи додаються до підсумкового звіту.

Для оцінки можуть використовуватись комплексні методи, які відповідають усім вимогам державного стандарту.

Сама процедура від моменту звернення до експертів займає від двох до трьох робочих днів. Вартість послуг розраховується індивідуально та залежить від:

 • міста, де знаходиться квартира;
 • площі успадкованого майна;
 • планування та розміщення кімнат;
 • інформації про район (елітний чи віддалений);
 • загальний стан (рівень обробки, наявність ремонту);
 • поверху;
 • кваліфікації людини, яка проводитиме оцінку;
 • термінів виконання.

Звіт надається оцінювачів для нотаріуса дійсний 6 місяців, для судді – безстроковий. Перед початком роботи укладається договір між спеціалістом – оцінювачем та клієнтом, де чітко прописуються терміни здачі та ціна за надані послуги. За виїзд на огляд об’єкта може стягуватися додаткова плата.

Де можна замовити оцінку квартири для спадщини?

Якщо вам потрібна експертиза, можна звернутися до компанії та отримати об’єктивну оцінку ринкової вартості вашого рухомого та нерухомого майна. Для цього зв’яжіться зі спеціалістами компанії.

Номери телефонів можна знайти на сайті компанії, можна скористатися опцією “Замовити дзвінок”.

Потрібна термінова оцінка? Скористайтеся такою послугою та отримайте звіт протягом одного робочого дня. Після оцінки можливий супровід клієнта у судових органах.