КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка нерухомості для іпотеки

  • Як проходить експертиза
  • Де замовити послугу

Відповідно до закону «Про іпотеку» при оформленні банківського кредиту однією з обов’язкових умов є експертна оцінка об’єкта нерухомості для іпотеки. Вона потрібна, як банку, і клієнту. Після процедури клієнт отримує звіт з інформацією про ринкову ціну нерухомості, а кредитор переконується в її ліквідності.

Як проходить експертиза

При зверненні до оцінювача необхідно поінформувати, що оцінка нерухомості проводиться для іпотеки. Додатково ви можете повідомити експерта назву банку. Фахівцям, які регулярно проводять оцінку майна, зазвичай відомі додаткові вимоги, які вони висувають до звітів.

Для попереднього ознайомлення з об’єктом оцінки експерту необхідно надати типовий пакет документів. Після цього він розпочинає огляд житла. Виїзд місце потрібен, щоб оцінити стан майна, зафіксувати його особливості, порівняти планування з документацією.

Після виїзного огляду житла експерт розпочинає аналіз ринку у конкретному регіоні. Він підбирає кілька подібних об’єктів, щоб максимально точно визначити вартість конкретного житла. Під час проведення розрахунків, зазвичай, визначається як ринкова вартість, а й ліквідаційна (ціна об’єкта, що дозволяє продати його максимально швидко).

Знаючи ліквідаційну вартість, банк може легко визначити можливість компенсації збитків. Це необхідно на той випадок, якщо позичальник із незрозумілих причин перестане виплачувати іпотечний кредит. У такій ситуації кредитор зможе розірвати договір, виставити майно на продаж та погасити ваш кредит.

Де замовити послугу

Великий вибір готових рішень щодо оцінки майна для іпотеки пропонує компанія.

Для підтримки контакту у процесі співробітництва ми надаємо кожному клієнту персонального менеджера. Крім того, співпраця з нашою компанією має такі переваги:

  • безкоштовні консультації з питань проведення будь-якого виду експертизи;
  • обов’язкове страхування діяльності компанії та оцінювачів;
  • супровід клієнта після проведення експертизи, у тому числі у судових органах;
  • повна відповідність звітної документації до вимог чинного законодавства.

Щоб дізнатися про вартість оцінки нерухомості або замовити проведення експертизи для іпотеки, залиште заявку на сайті компанії. Наші співробітники зв’яжуться з вами та дадуть відповіді на будь-які питання.