КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Також ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки рухомого майна за тел. (068) 122-11-22
Компанія пропонує незалежну оцінку наступних видів рухомого майна:

  • автомобіля, у тому числі після ДТП;
  • спецтехніки, у тому числі після ДТП;
  • обладнання.

Якщо ви хочете знати, навіщо потрібна незалежна оцінка рухомого майна, ця стаття допоможе у всьому розібратися.
Існує велика кількість ситуацій, у яких може знадобитися робота незалежного експерта з оцінки. Наприклад, у вас є автомобіль, який ви вирішуєте продати. У цій ситуації оцінка транспортного засобу є незамінним помічником. Найчастіше самостійно встановити ціну дуже складно. Вирішивши встановити дуже високу ціну, ви ризикуєте витратити дуже багато часу, а в результаті так і не знайти покупця. І навпаки, призначивши занижену вартість, недоотримати грошей. Оцінка автомобіля дозволить уникнути цих ситуацій та продати вашу власність за найбільш актуальною ціною, суттєво знизивши витрати особистого часу та сил.

Інша ситуація, куди неприємніша – це ДТП. Якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду, то вас насамперед направляють у страхову компанію. Проблема в тому, що експерти, на яких ви покладаєтеся в даній ситуації, майже завжди призначають виплати, абсолютно неадекватні завданих збитків. Тому для того, щоб отримати всю суму, яка вам належить, ми рекомендуємо звертатися до процедури незалежної оцінки збитків після ДТП.

Ще одна неприємна ситуація, пов’язана з дорожньо-транспортною пригодою – це ситуація, в якій страхова компанія визнає вас винуватцем. І буває так, що сума, призначена до виплати, виявляється надто великою. І тут наші експерти допоможуть з’ясувати правомірність цього рішення, провівши власну оцінку після ДТП.

Також оцінка рухомого майна виявляється необхідною у питаннях, пов’язаних зі спецтехнікою (будівельні крани, трактори, самоскиди, бурильні установки, бетоновози, бензовози, екскаватори тощо) та обладнанням (верстати, прилади, інструменти, різні інженерні пристрої). Тут, як і у випадку з автомобілем, дані важливі для купівлі-продажу. Об’єктивна незалежна оцінка ринкової вартості спецтехніки та обладнання дозволить призначити найбільш адекватну ціну. Також оцінка потрібна в тому випадку, якщо ви берете кредит, а спецтехніка або обладнання є запорукою, за участю в торгах, якщо підприємство є банкрутом, а також у процесі оформлення страховки.

Компанія пропонує якісні послуги з оцінки рухомого майна. Ми працюємо в найкоротший термін!

Ви можете замовити оцінку у команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за номером (068) 122-11-22 або за допомогою електронної форми заявки.