КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка збитків після затоки квартири

Також Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки квартири за тел. (068) 122-11-22

Алгоритм дій та подальшої оцінки збитків після затоки:

  • Не намагайтеся усунути нанесені пошкодження самостійно. Це ускладнить роботу експертів.
  • Зателефонувати в експлуатаційну службу за місцем проживання та пояснити ситуацію. Це може бути ДЕЗ чи ЖЕК. Вони будуть вислати працівника. Спеціальним документом (актом про затоку) фіксується факт того, що затока дійсно сталася, вказується де квартири, яке майно при цьому постраждало. Один екземпляр або завірену копію залишити собі (це зміцнить ваші позиції).
  • Дочекатися найповнішого прояву наслідків (спушування підлоги, відхід фарби).
  • Зустрітися з винуватцями та по можливості дійти згоди щодо компенсації. Цей пункт часом буває мало здійснимо: сусіди згори часом виявляються асоціальними особистостями, які бажають щось відшкодовувати. Також винуватцем може бути керуюча компанія (випадки протікання даху будинку, прорив батареї в під’їзді, стояка каналізації). Без грамотної оцінки квартири після затоки в таких випадках не обійтися, тому що для отримання компенсації вам належить судовий процес.
  • Запросити майстра з оцінки збитків при затоці додому у будь-який час. Зручно розташований офіс та виїзд кур’єра суттєво полегшує завдання. Ми працюємо без вихідних та свят.
  • Надіслати офіційне запрошення другій стороні (не важливо, повідомили ви її до цього чи ні, для суду потрібні незаперечні факти). Ясно та чітко виявити свої наміри допоможе телеграма. Вона має містити адресу, дату та час оцінки, а також попереджати: якщо сусід не прийде особисто, все буде оглянуто без його участі. Обов’язково залиште повідомлення про отримання та завірену копію. Це допоможе довести, що ваш супротивник був у курсі того, що відбувається, він не зможе відмовитися від виплати або послатися на недостовірну оцінку.
  • Наш оцінювач у призначений час найбільш повно розглядає та висвітлює у документі всі пошкодження квартири, заносить деталі у новий акт огляду затоки (часто буває, що при цьому розкриваються додаткові, раніше не враховані моменти).
  • На новому акті ставляться три підписи: ваш, експерт і сусід (якщо останній буде присутній на огляді).
  • Нами проводиться розрахунок повної вартості ремонтних робіт та потерпілого майна. При цьому враховується ринкова ціна будівельних матеріалів, витрати на їх доставку та виконання підряду робітниками. Підряд поширюється на все приміщення, а не на його залиту частину (якщо, наприклад, зіпсована натяжна стеля, то не передбачаються латки, а йде його повна заміна).
  • Складається докладний звіт про затоку квартири для судового процесу. До нього розміщуються: зроблені фотографії, акт огляду залитої квартири, розрахунок необхідної суми та загального обсягу робіт. Все це буде зроблено без затримок за конкурентоспроможною ціною (до речі, оплачує все винуватець затоки після виграної вами справи в суді)

 

Ми надаємо експертну підтримку у суді, реальну допомогу у справедливому відшкодуванні збитків. Воно може проводитися як грошима, і роботами. Право вибору залишається за вами.

Ви можете замовити оцінку у нашої команди досвідчених оцінювачів за номером (068) 122-11-22 або за допомогою електронної форми заявки.