КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка земельної ділянки

Ocenka_zemli

Земля завжди залишиться одним з найбільш пріоритетних об’єктів вкладення. Її можна купити, продати і здати в оренду, при цьому попит на неї ніколи не впаде. Вартість земельної ділянки залежить від безлічі факторів: розташування, впливу зовнішніх факторів, від параметрів попиту і пропозиції на відповідному ринку. Оцінка землі обов’язково включає в себе наявність і якість комунікацій, можливість підключення до нових мереж, можливість будівництва різних об’єктів нерухомості.

Одним з найважливіших параметрів при оцінці земельної ділянки є звіти інженерно-геологічних і інженерно-геодезичних спостережень. Вони дадуть уявлення про склад грунту, особливості рельєфу, що важливо при будівництві, наявність підземних ґрунтових вод, а також для розрахунку можливих витрат, пов’язаних з будівництвом. Визначення ринкової вартості прав оренди залежить від права орендаря, можливих термінах оренди. Безумовно, що для повної і правильної експлуатації землі потрібне точне уявлення про її економічний потенціал.

Переслідувані замовником мети оцінки повинні бути поставлені максимально точно, бо, в залежності від цілей оцінки, кінцева вартість земельної ділянки може відрізнятися. Потрібно чітко уявляти, що ви хочете, щоб оцінювач зрозумів вас і зміг виправдати ваші очікування. Замовник може поставити кілька цілей оцінки земельної ділянки. Наприклад, для надання результатів оцінки в банк з метою здачі землі під заставу і, разом з тим, для оцінки ефективності вкладення коштів в даний земельну ділянку. Ці дві мети не протиставляють одна одній, але через те, що цілі оцінки різні, то і кінцева вартість ділянки буде відрізнятися в цих випадках.

Наша компанія виконує оцінку землі в  Киеві, та інших містах Київської області , а також в інших регіонах.

Оцінка вартості земельної ділянки

Оцінка вартості земельної ділянки проводиться з метою отримання кредиту, іншими словами для здачі ділянки в заставу. Головними факторами, що впливають на вартість земельної ділянки, є так звані обтяжливі чинники. Це може бути наявність транспортних магістралей, нафто- чи газопроводи, що проходять на території ділянки, лінії електропередач, системи комунікацій. Дуже сильно при оцінці вартості земельної ділянки впливає наявність на даній ділянці будь-яких будівель, бо оцінка таких будівель повинна проводитися окремо. Що стосується документів, необхідних при оцінці вартості земельної ділянки , то це кадастровий план і пакет правових документів.

Багато компаній вносять земельну ділянку в статутний капітал, що дозволяє знизити податки на прибуток. При цьому на оцінку земельної ділянки буде впливати його безпосереднє географічне розташування, розмір ділянки, розбивка його на більш дрібні території.

Механізм оцінки вартості земельної ділянки є складним процесом, що вимагає копіткої роботи, результатом якої стануть коректні дані. В першу чергу вибирається підхід, за яким буде проводитися оцінка, це може бути прибутковий витратний або порівняльний підхід. Вибір підходу залежить від оцінювача і кінцевої мети, переслідуваної замовником.

Прибутковий підхід визначає вартості виходячи з прибутку, яку можна виручити з об’єкта оцінки. Витратний підхід ґрунтується на підрахунку витрат на створення точно такого ж за характеристиками земельної ділянки. Порівняльний підхід бере в основу об’єкти-аналоги, угоди з якими проводилися на ринку раніше, за результатами таких угод виводиться остаточна вартість.

Оцінка ринкової вартості земельної ділянки

Оцінка ринкової вартості земельної ділянки дозволить точно визначити реальну ринкову вартість. Цілей такої оцінки є кілька:

 • кадастрова оцінка
 • Викуп ділянки з державної власності
 • Визначення податку при даруванні
 • Оформлення застави або іпотеки
 • Визначення вартості при складанні договору купівлі-продажу

Без оцінки ринкової вартості земельної ділянки не можна обійтися і при розділі майна. Така оцінка потрібна як фізичним, так і юридичним особам.Оцінка для фізичних осіб проводиться при розділі майна у разі розлучення.При цьому на оцінку впливає наявність будівель на ділянці. Оцінка юридичним особам проводиться, як правило, в разі виділення і подальшої оцінки частини землі кожного співвласника компанії, в залежності від юридичного статусу організації. Так як розділ майна пов’язаний з судовими позовами, оцінка може проводитися неодноразово.

Також можлива оцінка частин земельної ділянки і в разі передачі його у спадок. В такому випадку проводиться оцінка з урахуванням будівель, і при незгоді будь-якої сторони, справа передається до суду.

Оцінка землі

Світові ціни на землю ростуть з неймовірною швидкістю, швидкість зростання вартості землі перевищує дорогоцінні метали, корисні копалини і нерухомість. Так, в деяких країнах вартість землі за останнє десятиліття зросла на 400 відсотків. У зв’язку з цим оцінка землі і прибутковості вкладень в неї стають все більш популярними.

Оцінка землі є одним з напрямків діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо нашим клієнтам максимально зручний сервіс і достовірний результат в оцінці землі.

Оцінка землі проводиться з таким розрахунком, щоб кінцева вартість ділянки вийшла виходячи з найбільш імовірного, вигідного землекористування. Це означає, що для власника важливо, щоб оцінка проводилася таким чином, щоб в подальшому вигода від використання землі була максимальною. Але при цьому повинні враховуватися реальні фактори, що заважають вилучення максимальної вигоди. Такий підхід дасть максимально вигідну вартість земельної ділянки. В ході дослідження кон’юнктури ринку можливо поділ ділянки на окремі частини, з подальшою їх оцінкою.

Найчастіше буває так, що максимально ефективне використання землі не збігається з реальними методами її експлуатації. Оцінка ділянки дозволить розпланувати подальший план експлуатації ділянки, в результаті якого ви отримаєте максимально можливий прибуток.

Оцінка вартості землі

Будь-яка господарська діяльність неможлива без прив’язки до якого-небудь земельній ділянці. При цьому сама земля виступає як місце розміщення об’єкта, тому дуже важливо знати її вартість. Виходячи з цього, земля вимагає оцінки своєї товарної вартості.

Дуже часто при оцінці вартості землі , потрібно оцінити вартість права оренда земельної ділянки або вартість права власності. Мета оцінки залежить від обсягу права власності та ймовірного результату оцінки вартості землі.

Не секрет, що будь-яку земельну ділянку має ціну, за яку її можна продати на відкритому ринку, при цьому величина ринкової вартості буде залежати від великої кількості факторів, в число яких входять як характеристики самої ділянки, так і безліч характеристик, близьких до нього.

В кінцевому рахунку, вартість землі залежить від:

 • Адміністративних показників (забудова, зонування території)
 • Правовий і економічний статус землі (дозволене використання, призначення, обсяг прав)
 • Економічна ситуація в регіоні, а також ставлення попиту і пропозиції на ринку
 • Розмірні характеристики (безпосередньо розміри, особливості рельєфу)

Оцінка землі сільськогосподарського призначення

Для сільськогосподарських земель вкрай важливі чинники, що впливають на якість врожаю і безпосередньо розміри ділянок. В наш час, коли все частіше впроваджуються нові технології, розміри ділянок поступово зменшуються, так як збільшується вироблення врожаю.

При оцінці землі сільськогосподарського призначення враховуються такі чинники:

 • Характеристики грунту (для оцінки якості грунт залучаються експерти-геодезисти і геологи)
 • Безпосередні розміри ділянки
 • цілі використання
 • Передбачуваний кінцевий результат.

Оцінка вартості земельної ділянки сільськогосподарського призначеннявизначається на основі оцінки сільськогосподарських угідь і землі, зайнятої будівлями, будівлями і спорудами, які використовуються для виробництва, зберігання та первинної переробки сільськогосподарської продукції.

Для замовлення оцінки вартості нерухомості в Киеві , а також інших регіонах, телефонуйте за вказаними номерами. Наші професійні консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання!