КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Огляд квартири після затоплення

Oglyad_kvartiri_pislya_zatoki

1. Порядок організації огляду.

Для огляду квартири, яка постраждала від затоки, необхідно дотримуватися певного порядку при залученні до огляду експертів. Так як під час огляду квартири мають право брати участь власники квартири, особи, винні в затопленні, а так само сторона, з якої очікується грошова компенсація, необхідно повідомити їх заздалегідь про намір провести огляд квартири і оцінку збитку. Повідомлення здійснюється за допомогою спеціальної телеграми.

2. Процедура огляду.

Варто відзначити, що під час огляду квартири, що постраждала від затоплення, результатом буде коректно складений фахівцем акт огляду, в якому повинні бути вказані всі нанесені ушкодження, обсяг і якість відновних робіт. Також необхідно взяти до уваги можливі супутні роботи і відобразити в акті характер нанесених ушкоджень. Експерт зобов’язаний заносити в акт тільки ті пошкодження, які побачить особисто. Це означає, що експерт не має права вносити в акт все приховані пошкодження, отримані в результаті затоки, якщо він не позначив їх особисто. Для внесення подібних дефектів в експертний висновок необхідно вказати на них фахівця і зафіксувати їх на фотографії.

3. Важливі моменти при огляді.

На етапі попередньої консультації з фахівцем незалежної експертизи, необхідно повідомляти йому про наявність можливих прихованих дефектів. Також на етапі консультації експерт може запропонувати вам кілька оптимальних шляхів вирішення, переглянувши і проаналізувавши інформацію, отриману від власників квартири, що постраждала від затоки. Так само необхідно поставити експерта до відома про наявність пошкодженої меблів, побутової техніки, якщо пошкодження істотні для вас, а також повідомити його про пошкодження електропроводки, так як всі ці моменти вимагають проведення додаткових робіт для внесення їх в акт.

Так як проведення даного огляду є ключовим моментом при визначенні вартості, кількості та якості необхідних ремонтних робіт, варто довірити цю процедуру незалежного експерта, котрий володіє належним рівнем професійної підготовки і володіє повним набором знань, необхідних для коректного складання акта.