КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Планові перевірки персоналу

Планові перевірки персоналу на детекторі брехні – це ефективний спосіб запобігання протиправним діям співробітників.

То що таке планова перевірка співробітника на детекторі брехні (поліграфі)?

Навіщо вона потрібна і чим така корисна для забезпечення безпеки компанії?

Отже, періодичні (або планові) перевірки на поліграфі є комплексом заходів, спрямованих на виявлення серед співробітників компанії осіб, які можуть і/або завдають компанії шкоди. Тобто тих співробітників, які здійснюють крадіжки майна компанії, викрадають та передають зацікавленим особам інформацію, що становить комерційну таємницю, займаються промисловим шпигунством, отримують так звані «відкати» тощо. Мета планових перевірок працівників на поліграфі – здійснення контролю для виявлення та запобігання крадіжок грошових коштів та товарів, встановлення лояльності, наявності побічних доходів, пов’язаних з використанням службового становища тощо. Проводити планові перевірки з використанням детектора брехні рекомендується один раз на рік. При цьому корисно ефективність цих перевірок значно підвищується, якщо працівники компанії проходили перевірку на поліграфі під час працевлаштування.

Що виявляє перевірка на детекторі брехні?

Основні факти під час планових перевірок: • Крадіжки, включаючи інформаційні розкрадання. • Робота на конкурентів та кримінальні структури. • Отримання відкатів, хабарництво. • Недбале ставлення до виконання службових обов’язків. • Використання службового стану та часу в особистих цілях. • Планування завдання шкоди компанії в майбутньому. • Інші питання, які цікавлять роботодавця.

Планові перевірки персоналу на детекторі брехні перевірка, як правило, що проводяться раптово для підвищення своєї ефективності, навіть не виявивши жодних особливих проблем, надовго стимулюють персонал працювати більш ефективно і з повною віддачею, застерігаючи співробітників робити що-небудь на шкоду компанії. Вони утримують персонал від негідної поведінки, бо лише знання про обов’язкові періодичні перевірки на поліграфі значно дисциплінує співробітників.