КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Проведення оцінки затоки квартири для суду

 • Порядок дій
 • Які документи підготувати?
 • Як вибрати експерта-оцінювача?

Кожен може зіткнутися з затокою квартири. Це неприємно, але набагато гірше, якщо ця ситуація стала приводом для різних маніпуляцій з боку сусідів (ви – винуватець), які вимагають неадекватну суму компенсації, або експлуатаційних служб, які намагаються заперечувати свою провину (ви – потерпілий). У таких випадках експертиза дозволить вам отримати законне документально підтвердження для своїх претензій – звіт оцінки збитку від затоки квартири для суду.

Чи можна подавати в суд, якщо це вас затопили сусіди? Звичайно, коли не вдається вирішити питання мирним шляхом, це практично єдиний спосіб відшкодувати збиток.

Порядок дій

По-перше, як би не хотілося не можна самостійно усувати наслідки, що-небудь ремонтувати або викидати. Для достовірної оцінки затоки (для суду або для страхової), потрібно зафіксувати всі пошкодження приміщення і майна (техніки, меблів, обробки, покриття для підлоги). Щоб все зробити правильно необхідно:

 • викликати співробітника ЖЕКу або іншої організації, який зафіксує в спеціальному акті факт події;
 • домовиться з експертом про дату і час огляду;
 • відправити повідомлення іншій стороні (зразок є на пошті), повідомивши її про проведення експертизи.

Під час огляду оцінювач фотографує і описує всі пошкодження, їх масштаб і характер, заносить ці відомості в акт. Не всі вони виявляються відразу (паркет здувся, набряклі одвірки) тому перевірку краще проводити через кілька днів після інциденту. Також він визначає і документально фіксує причину затоплення.

Вся інформація аналізується і вноситься до звіту про оцінку затоки квартири, який може бути використаний для суду протягом 6 місяців.

Які документи підготувати?

Для замовлення оцінки потрібно мати:

 • паспорт;
 • документи на квартиру;
 • акт про затоці від ЖЕКу;
 • експлікацію з БТІ;
 • чеки за покупку постраждалого майна (бажано).

Незалежна оцінка збитку від затоки квартири, дозволить обґрунтувати суму компенсації не тільки для суду, але і для страхової компанії. Штатні експерти можуть навмисне занижувати вартість постраждалого майна. Оцінювач – зацікавлена сторона, він використовує стандартизований підхід, але уважно ставиться до деталей і дорожить репутацією.

Вартість послуг покриває винуватець після відповідного рішення судової інстанції.

Як вибрати експерта-оцінювача?

У штаті компанії працює кілька співробітників спеціалізуються саме на таких оціночних роботах, вони також супроводжують клієнтів в судових спорах. Підготовлені звіти будуть відповідати вимогам законодавства і містити всю необхідну інформацію (фото, розрахунки, обгрунтування) для вирішення справи на користь замовника.