КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Де проводять психофізіологічні дослідження на поліграфі

Детектор брехні допоможе дізнатися істину, визначити, хто бреше, а хто говорить правду. До процедури проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфів вдаються як судові органи, а й організації, приватні особи. Процедура дослідження на поліграфі- це спосіб отримання достовірних відомостей про стан справ.

Детектор брехні допоможе дізнатися істину, визначити, хто бреше, а хто говорить правду. До процедури проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфів вдаються як судові органи, а й організації, приватні особи. Процедура дослідження на поліграфіс- це спосіб отримання достовірних відомостей про стан справ. Ми пропонуємо проведення подібного дослідження, і наші переваги полягають у наступному:

 • Надійність інформації, отриманої під час застосування апарату. У період проведення експертизи розкриття правди сягає 98%.
 • Підсумкова інформація про брехню виходить оперативно. Тривалість дослідження займає близько 2 годин, розшифровкою даних займається поліграфолог, і це йде трохи більше доби. Використання обладнання виправдане.
 • Універсальність застосування методики. До наших послуг поліграфа можуть звернутися як звичайні громадяни, які хочуть дізнатися правду від близьких людей, так і бізнесмени, які турбуються про безпеку справи.

Психофізіологічний поліграф – можливість швидко дізнатися правду. За застосуванням детектора та надійними послугами з перевірки та проведення пропонуємо звернутися до нашого Центру.

Як проводиться психофізіологічна експертиза

У нашій компанії працюють психофізіологічні експерти, на обладнанні нового зразка. Перед початком проведення з обстежуваною особою укладається договір на проведення експертизи, де людина підписує згоду.

Після цього уточнюються тонкощі справи, з’ясовується, що необхідно визначити. Після цього поліграфолог складає опитувальник, він необхідний для того, щоб чітко сформулювати питання, які не передбачають надання двозначної відповіді. Обладнання поліграфа влаштовано в такий спосіб, щоб фіксувати зміни фізіологічних процесів організму.

Після цього дають за кілька хвилин на те, щоб людина заспокоїлася і розслабимось, після чого починається бесіда. Коли проведення дослідження закінчено, людину, що перевіряється, відпускають, а розшифровкою психофізіологічних даних займається поліграфолог. Остаточний висновок має офіційний юридичний статус, він фіксується на папері, засвідчується підписом і печаткою, може бути надано в суді. За бажанням клієнта психофізіологічний результат судової експертизи може бути надісланий на електронну пошту.

За допомогою дослідження на поліграфі можна дозволити свої підозри у:

 • вчинення злочину;
 • подружній зраді;
 • приховування важливих фактів;
 • крадіжки на роботі;
 • розголошення секретної інформації;
 • куріння та вживання наркотиків підлітками.

При зверненні за послугами щодо застосування методики до нашої компанії ви можете бути впевненими, що отримаєте точну інформацію. Наші експерти грамотно розробляють опитувальники, проводять докладний тест, виконують обробку отриманих відомостей.

Застосування поліграфа як спосіб дізнатися правду

Дослідження громадянина детектора – це досить складне психофізіологічне дослідження. В основі лежить вимірювання параметрів, які людина з власної волі не може контролювати під час брехні. Коли досліджувана особа дає відповіді питання експерта, може робити спроби приховати низку інформації зі свого життя, але поліграф моментально це виявляє, оскільки в людини змінюється:

 • серцебиття;
 • тиск;
 • пульс;
 • інтенсивність потовиділення.

Одним з найважливіших моментів використання дослідження є точно сформульований опитувальник, тому про будь-які тонкощі справи необхідно повідомити спеціаліста – це є ключовим моментом успіху.

Якщо у вас залишилися питання щодо застосування процедури на поліграфі та вартості послуги, пропонуємо зв’язатися з нашим менеджером за телефоном.