КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Надійна перевірка – скільки коштує послуга

Замовити дослідження на сучасному детекторі ви зможете за доступною ціною. Наш Центр надає послуги перевірки – скільки коштує детектор розраховується індивідуально.

Замовити дослідження на сучасному детекторі  зможете за доступною ціною. Наш Центр надає послуги перевірки – скільки коштує детектор розраховується індивідуально. На сторінках сайту або телефоном консультанта ви можете уточнити всі нюанси. Для організацій пропонуємо:

 • Планову перевірку поліграфологом (тест кадрових працівників на лояльність).
 • Комплексне тривале обслуговування (6 міс. та більше).
 • Перевірка працівників, які підлягають звільненню.
 • Персональні перевірочні маніпуляції (присутність «угруповань» у колективі, шкідливих задумів та інше).
 • Розслідування крадіжок на підприємстві (займає від двох годин).
 • Усі типи перевірок, зокрема психофізіологічна експертиза надання до суду.
 • Скринінг (обстеження майбутніх працівників, які претендують на провідні посади).

На будь-який психофізіологічний скринінг гарантується офіційний висновок на бланку, засвідчений підписом та печаткою. Копія висновку надсилається на електронну пошту. Ціну перевірки на поліграфі варто уточнити у представника компанії телефоном.

Скільки буде коштувати послуга для фізосіб

Фізична особа допоможе перевірити фахівець, застосувавши поліграф, ціна послуг на порядок нижча, ніж у фірм, що конкурують. Для фізосіб пропонуємо наступне:

 • Психофізіологічний скринінг підлітків (від 14-річного віку і старше) щодо споживань наркотиків, порушень закону, куріння і скільки вже триває їх прийом.
 • Перевірити дружину або дружину перед одруженням на парність намірів.
 • Обстеження на наявність факту зради.
 • Допомога у підборі домашнього обслуговуючого персоналу (гувернантка, садівник, особистий шофер, охоронець та інше).

Коли проводиться перевірка – скільки коштує та як довго триває – ці питання найчастіше цікавлять клієнтів. Усі питання можна обговорити заздалегідь у плановому відділі.

Полірафологи нашого центру проводять всі види досліджень: кадрових, службових та кримінальних, а також тих, що пов’язані з вирішенням проблем у сім’ї. Для кожного бажаючого є надійний поліграф, скільки триває та варто уточнюйте у консультанта, для цього варто просто зателефонувати.

Як працює перевірка на поліграфі

Основу функціонування обладнання розробили експерти в психології. Вони впевнені, що людина, яка бреше, відчуває при цьому певні емоції і хвилюється. Емоційна напруга знаходить свій відбиток у реакціях організму, які видає людський організм. Контроль над подібними реакціями неможливий.

Щоб зафіксувати психофізіологічні коливання, детектор має особливі датчики, які кріпляться на обстежуваному громадянині. Сьогодні поліграфологи застосовують різні апарати, серед яких варто виділити цифрові та аналогові. Вони відрізняються чутливістю та деякими нюансами роботи. Але обдурити ні перший, ні другий апарат не вдасться. Прилади фіксують ті процеси, контролювати які людина не може за жодних умов, скільки не намагайся.

Якщо вам потрібна послуга з визначення брехні, зателефонуйте нам та уточніть, скільки її вартість, як довго апарат перевірятиме й інші особливості процесу. У нашому центі багато плюсів, у тому числі офіційність документа з результатом, його приймають правоохоронні та судові органи.