КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Де знайти незалежного експерта з оцінки автомобіля?

Зміст

 • Хто такий автомобільний оцінювач?
 • У яких випадках потрібна оцінка?
 • Необхідні документи для оцінки автотранспорту

Оціночні послуги – це незалежна думка експертів щодо визначення вартості об’єкта оцінки, що надаються незалежними оцінювачами на професійному рівні. Послуга з оцінки транспортних засобів є визначенням ринкової ціни. При цьому враховуються функціональний та фізичний зношування, а також технічний стан авто.

Хто такий автомобільний оцінювач?

Це незалежний експерт, який на основі своїх знань та досвіду здійснює якісне оцінювання автомобіля. Залежно від типу транспортного засобу, його пробігу та кількості власників, а також загального технічного стану та можливих зіткнень незалежний експерт з оцінки автомобіля визначить його вартість із максимальною точністю.

Розрахунок потрібен у різних випадках. Найчастіше це пов’язано зі збитками, спричиненими дорожньо-транспортними пригодами. При оцінці автомобілів з метою компенсації необхідно оглянути конструкцію автомобіля, його внутрішні та зовнішні елементи. Тільки в такому разі аналіз буде повноцінним.

У яких випадках потрібна оцінка?

Метою оцінки ТЗ є надання висновків про його ринкову вартість. Особливо багато питань буває при вже експлуатованому транспорті. Чи дійсно заявлена вартість та ринкова відповідають один одному. Процедура купівлі/продажу авто неможлива без незалежної оцінки. Також у момент оформлення спадщини, при забезпеченні господарської угоди, кредитів та страховки.

Коли потрібно здати автотранспорт в оренду або передати об’єкти у формі вкладів у статутний капітал іншого підприємства, що створюється, потрібно скористатися послугою незалежної оцінки. Вона включає техстан, фізичний знос. Всі автозасоби – легкові, вантажні, автобуси, спецтехніка, мопеди та мотоцикли, які використані для пасажироперевезень, будь-яких вантажів, можуть підлягати незалежній експертизі. Незалежна автооцінка необхідна, якщо:

 • Ви не погоджуєтесь з результатами оцінки збитків, проведених страховою компанією.
 • Страхова компанія винуватця ДТП збанкрутувала.
 • Необхідна термінова оцінка ринкової вартості авто.

Необхідні документи для оцінки автотранспорту

 • Паспортна копія авто;
 • Дані про пробіг;
 • Копія про техогляд;
 • Комплектація (якщо ТЗ відрізняється від базової комплектації);
 • Дані щодо ремонту ТЗ;
 • Виписка про аварії.

Для фізичних осіб оцінка авто потрібна у разі поділу майна під час розлучень, оформлення спадщини, визначення податку на момент передачі авто, визначення продажної вартості, застави при отриманні кредиту. Оцінка транспорту виконується у межах прийнятого законодавства.

Висновки та звіти, виконані компанією, відображають дійсний стан об’єкта та його реальну ціну. Підготовлений звіт про оцінку транспортних засобів – юридичний документ, який може надаватися до банків, страхових компаній, державних установ, судових органів, інших організацій.