КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Для чого проводиться перевірка на поліграфі

На сьогоднішній день снують спеціальні вимоги до кваліфікації фахівців, які проводять тестування, спеціальні методики їх підготовки. До опитування відносяться дуже уважно та ретельно готуються.

У житті кожної людини може виникнути необхідність дізнатися правду, чи це витік інформації або зникнення великих сум, перевірка потенційного співробітника або власного родича. У цій нелегкій справі допомогти може метод перевірки на поліграф, або детекторі брехні.

Детектор брехні (поліграф) – це пристрій, призначений для отримання даних про зміну стану організму у відповідь певні подразники з метою визначення брехні. Вважається, що нещирість веде до підвищення збудження, викликає стрес у людини, у відповідь на яку відбувається характерна зміна показників організму:

  • частоти дихальних рухів;
  • артеріального тиску;
  • частоти пульсу чи серцевих скорочень;
  • скорочення м’язів;
  • потовиділення.

Саме це вловлюється спеціальними датчиками, розташованими на частинах тіла, на яких найлегше виміряти необхідні параметри. Накладають датчики на грудну клітину і передню черевну стінку – для вимірювання частоти дихання, на обидва передпліччя та гомілка – для визначення зміни сили м’язових скорочень, пульсу та тиску, а також на пальці рук – для виявлення збільшення потовиділення.

Багато хто вважає, що з легкістю зможуть обдурити детектор брехні і перевірка на поліграфі пройде для них безкарно, проте детектор може вловити навіть незначні коливання показників. А для особливих випадків існують фахівці-профайлери, які легко помітять зміни міміки або руху тіла досліджуваної людини.

Як відбувається дослідження на поліграфі

Перед тестуванням проводиться бесіда з клієнтом для розробки питань для перевірки. На обстеженні людина добровільно підписує згоду, після чого відбувається інструктаж. Далі на тілі людини закріплюють чутливі датчики та починають тестування. Тривалість перевірки може варіювати від 1 до 3 годин, залежно від ситуації та фізіології обстежуваного. На виході дослідник отримує осцилограму, за якою він визначає, збрехав випробуваний або сказав правду. Потім, через кілька днів відбувається оформлення даних тестування письмово, що передається замовнику. Однак існують певні причини, які вказують на необ’єктивність даних:

  • випробуваний на поліграфі неспроможна відволікатися;
  • рекомендовано не більше трьох перевірок за добу;
  • алкогольне сп’яніння.

Всі ці фактори можуть призвести до неправильної інтерпретації результатів поліграфа, у зв’язку з чим можуть виявитися недійсними.

Де пройти поліграфічну перевірку

Для проходження поліграфічного тестування можна звернутися до нашого центру. Наші спеціалісти після розмови з Вами, складуть тести, проведуть процедуру поліграфічного дослідження, після чого інтерпретують результати. Крім того, ви можете замовити додаткові послуги: відеозаписи дослідження, послуги спеціаліста-профайлера, здатного безконтактно виявляти брехню. Також можна перевірити клієнтів, які не знають мову, за допомогою професійних перекладачів.

У нашому центрі перевірка на поліграфі проходить у таких ситуаціях:

  • корпоративні розслідування: витік даних, зникнення грошових сум, промисловий шпигунство;
  • кадровий скринінг: перевірка потенційних працівників, контроль персоналу;
  • розслідування сімейних справ: подружня вірність.

Якщо необхідна наша допомога або у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами зателефонувавши за вказаним номером телефону або відвідавши наш офіс.