КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Фактори оцінки нерухомості впливають на вартість

Для того, щоб не просто придбати або продати житловий будинок або квартиру у власність, але зробити дійсно грамотну і зважену позицію, потрібно добре орієнтуватися на ринку і мати хоча б приблизне уявлення про ціни на той чи інший об’єкт. Однак для цього необхідно володіти навичками оцінки житлових об’єктів, що не так складно, як здається на перший погляд.

Щоб правильно оцінити будинок або квартиру, необхідно в першу чергу керуватися такими факторами, як тип будови, його технічні та інші індивідуалізують особливості, а також особливість району або котеджного селища, в якому розташований об’єкт. Так, наприклад, можна орієнтуватися на основі даних, наданих в тематичних друкованих виданнях – зазвичай це відомості про середню вартість «квадрата» в різних регіонах. Також можна вивчити в Інтернеті схожі пропозиції і на основі цього визначити приблизну ціну (особливо це актуально для тих, хто хоче продати об’єкт).

Однак подібні методи оцінки є досить великими. У будь-якому випадку потенційному покупцеві і продавцеві об’єкта необхідно буде враховувати і індивідуальні ознаки – як самого будинку або квартири, так і здійснюють операції.

Вартість оцінки житлової нерухомості

Наприклад, якщо квартира знаходиться на першому поверсі житлового будинку, то її ціна, як правило, буде відсотків на 10 нижче, ніж ціна аналогічного житла на середніх поверхах. Що ж стосується верхніх поверхів, то тут ціна знижується приблизно на 5 відсотків.

Ще один «индивидуализирующий» фактор – близькість від зупинки громадського транспорту. Як правило, мова тут йде всього про 2-3 відсотках щодо квартир, розташованих поблизу джерела шуму.

Ще один важливий момент, що стосується тих, хто бажає продати об’єкт нерухомості – проведення косметичного ремонту перед виставленням квартири на продаж. Якщо житлове приміщення знаходиться в незадовільному стані, то ціна на нього може впасти аж до 40 відсотків в порівнянні з ринковою, що робить здійснюються угоду вкрай невигідною. Особливо такий «цінопад» буде помітний, якщо на продаж виставляється дорогий об’єкт нерухомості.

Наша організація має значний досвід і готова надати професійну допомогу в оцінці будь-якої житлової нерухомості.

Просто зателефонуйте нам, співробітники проведуть консультування і призначать час для зустрічі.