КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як працює агентство розслідувань

За своє життя сучасна людина стикається з безліччю ситуацій, у яких виникає потреба у допомозі спеціаліста розшукової справи. У зв’язку з цим швидко розвивається детективний бізнес, виникають агенції розслідувань. Часто приклади такої допомоги можна побачити у численних серіалах, фільмах та програмах, заснованих на реальних подіях.

За своє життя сучасна людина стикається з безліччю ситуацій, у яких виникає потреба у допомозі спеціаліста розшукової справи. У зв’язку з цим ушвидко розвивається детективний бізнес, виникають агенції розслідувань. Часто приклади такої допомоги можна побачити у численних серіалах, фільмах та програмах, заснованих на реальних подіях.

Агентство – принципи роботи

Агентство надає свої послуги людям, які потрапили в біду, а також тим, хто бажає досягти істини в тому чи іншому питанні. Як показує практика, поліграфні послуги можуть спеціалізуватися як на якійсь одній конкретній сфері (наприклад, бізнес), так і надавати послуги з усіх питань цивільного та юридичного характеру.

Найпоширеніші послуги бюро розслідувань:

 • Автомобільні перевірки. З даного питання за допомогою фахівців агентства можна отримати інформацію щодо застав на машину, що купується, знаходиться чи ні автомобіль у розшуку. Ця робота є актуальною вже кілька десятиліть.
 • Встановлення особи. У деяких випадках у клієнта виникає питання з приводу компаньйонів, родичів, що несподівано виникли, претендують на спадщину і т.д. І тут поліграф допоможе встановити особистість людини перевірити її твердження на справжність, і навіть уточнити кримінальну інформацію.
 • Сприяння у визначенні подружньої зради.
 • Розслідування у бізнес-сфері: визначення намірів клієнтів та партнерів, постачальників.
 • Підготовка документів щодо позовних заяв до суду, участь у судових процесах, детектор під час слідства тощо.

Вартість розслідувань варіюватиметься залежно від сфери діяльності, рівня складності питання.

Використання поліграфа у детективному бюро

У деяких випадках агентство розслідувань може надавати таку послугу, як перевірка на поліграфі, він також є детектором брехні.

В останні роки розслідування стало найбільш актуальним. До детективного бюро може звернутися як велика компанія, так і приватна особа. Спеціальний співробітник, навчений розпізнавати визначить наскільки правдиві відповіді людини, що перевіряється, проведе процедуру. Для чого може знадобитися перевірка та розслідування:

 • Виявлення справжніх причин пристрою працювати потенційного співробітника. Найчастіше такі перевірки проводять для великих фінансових фірм та державі, інших установ закритого типу.
 • Вивчення правдивості та відповідальності соцпрацівників та приватних нянь. Бувають ситуації, коли клієнти звертаються, щоб докладніше дізнатися про людину, якій планують довірити догляд, виховання або безпеку свого родича або дитину.
 • Скринінг домробітниць. До нього вдаються у різних випадках. Найчастіше причиною є велика крадіжка грошових коштів, коштовностей та ін.

За даними фахівців, частота звернень до агенції з метою обстеження детектором швидко зростає.

Учасники слідчих заходів мають право звернутися за допомогою до детектора для:

 • виявлення обману;
 • підробки;
 • для збирання нової інформації.

Нерідко виявлення нових правдивих відомостей використовується скринінг розслідування свідків та учасників слідства на поліграфі в агентстві. За даними статистики, до такого виду перевірки часто звертаються подружжя під час одруження. Для допомоги у проведенні перевірки можна звернутися до нашого центру.