КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Перевірка домашнього персоналу на детекторі брехні

Швидкість ритму життя сучасної людини зробила необхідністю звернення до послуг домашніх помічників. Ця категорія працівників обов’язково повинна мати терпіння, доброзичливість, порядність, наявність таких якостей, легко підтвердиться при перевірці домашнього персоналу на поліграфі.

Швидкість ритму життя сучасної людини зробила необхідністю звернення до послуг домашніх помічників. Ця категорія працівників обов’язково повинна мати терпіння, доброзичливість, порядність, наявність таких якостей, легко підтвердиться при перевірці домашнього персоналу на поліграфі. Специфіка даної роботи передбачає досить тісне спілкування з наймачем, тому вимагає з одного боку довіри, з другого дотримання рамок ділового співробітництва. З метою безпеки перед тим, як помічник приступить до обов’язків і стане для сім’ї, необхідно ознайомиться з його характеристикою. Центр пропонує послуги з перевірки на поліграфі домашнього персоналу для подальшого працевлаштування:

 • няні, гувернантки, освітяни, репетитори;
 • покоївки, економки, домробітниці;
 • доглядальниці, кухарі, водії;
 • управляючі та помічники по господарству.

За допомогою нашої компанії клієнт підбере сумлінного та благонадійного співробітника без корисливих чи злочинних намірів. Невелике тестування дозволить наймачеві не турбуватися про свій добробут та здоров’я близьких людей.

Перевірка – гарантія надійності домашнього персоналу

Будь-яка доросла людина з характером, що склався, і усталеними звичками непередбачуваний, тому тільки комплексний підхід до найму дозволить підібрати найкращий домашній персонал. Пройшовши інтерв’ю, тести, ознайомивши роботодавця з рекомендаціями та попередньо поспілкувавшись із членами сім’ї, кандидату пропонується перевірка на детекторі брехні. Після чого наймач з точністю знатиме відповіді на такі запитання:

 • причини відходу з попереднього місця роботи;
 • справжні мотиви працевлаштування, у тому числі можливі і негативні;
 • наявність алкогольної, наркотичної чи іншої залежності;
 • чи має кандидат судимість чи приводи до поліції;
 • наявність хвороб чи психологічних розладів.

У деяких ситуаціях перевірка домашнього персоналу проводиться не тільки за наймом на роботу, а й серед працівників, які заслужили довіру. Як правило, це конфліктні ситуації з дітьми, літніми чи хворими людьми, а також при виявленні зникнення речей у будинку. Для того щоб виключити приниження особистості, визнання неіснуючої провини або перебільшення провини інших, експертиза повинна проводитися досвідченим фахівцем, який має спеціальні знання, до яких можна віднести кожного співробітника нашого центру.

Суворе дотримання моральних норм під час проведення перевірки

Перевірка домашнього персоналу на детекторі брехні є добровільною процедурою та проводиться на підставі письмової згоди працівників. Але існують винятки, за яких співробітників не можна перевіряти навіть за їхньої згоди:

 • страждаючих захворюваннями серцево-судинної та дихальної системи;
 • дітей, які не досягли 16-річного віку;
 • вагітних жінок у період ІІ – ІІІ триместру;
 • які перенесли інфаркт, інсульт або хірургічне втручання менше 6 місяців тому;
 • у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
 • що знаходяться під впливом сильнодіючих лікарських препаратів.

Тільки вміння правильно поставити питання відповідно до норм моралі, а також правильно тримати себе з домашнім персоналом, що перевіряється, дасть можливість отримати вичерпну інформацію для роботодавця. Наші співробітники мають високу кваліфікацію, і суворо дотримуються морально-етичних норм під час проведення проліграфологічних досліджень. Крім досвідчених фахівців у розпорядженні нашої компанії знаходиться найсучасніша апаратура, яка гарантує достовірність наданих даних. Що забезпечить найсправедливіший вирішення будь-якої ситуації.