КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як застрахувати автомобіль

Будь-яка ДТП, навіть найменша, завжди тягне за собою дорогий ремонт. Для захисту своїх фінансових інтересів та компенсації цих витрат необхідно застрахувати автомобіль у надійній страховій компанії. Саме тому сьогодні багато автолюбителів обирають добровільне страхування за програмою КАСКО.

Оформлення страховки

Щоб застрахувати свій автомобіль, власнику необхідно, перш за все, вибрати відповідну страхову компанію. При цьому необхідно звертати увагу лише на найнадійніших страховиків із гарною репутацією. Також необхідно впевнитись у наявності у страхової компанії, обраної вами, ліцензії на надання послуг автострахування. Зробити це можна на сайті Федеральної служби страхового нагляду.

Коли вибір зроблено, необхідно звернутися до страхової компанії особисто, по телефону чи через спеціальні форми на сайті. Фахівцям страховика потрібно повідомити такі дані:

  • застрахувати автомобіль якої марки та моделі вам необхідно;
  • рік випуску автомобіля;
  • відомості про водіїв, які мають допуск до керування машиною;
  • дані про наявність системи сигналізації та ін.

На підставі зазначених страхувальником даних співробітники компанії визначають страховий тариф, що виражається у відсотках від ринкової вартості машини. Якщо вас влаштовує запропонований тариф, можна підписувати договір та вносити страхову премію.

У страховому договорі має бути зазначений розмір франшизи. Це частина шкоди, яка підлягає відшкодуванню. Якщо ви хочете застрахувати свій автомобіль з розрахунком на максимальну виплату за ДТП, то розмір франшизи повинен бути мінімальним. Однак при цьому збільшується і сума страхових платежів, що вносяться вами.

Перед підписанням обов’язково необхідно переконатись у правильності заповнення страхового поліса. Якщо все правильно, можна вносити платіж. Слід враховувати, що дія поліса починається з того моменту, як платіж надійде на рахунок або в касу компанії (при внесенні готівки), де страхується автомобіль.

Що робити при ДТП

Необхідні дії автовласника під час ДТП докладно описуються в інструкції компанії, де автомобіль був застрахований. Однак, крім цього, дуже корисно буде звернутися до незалежних експертів для оцінки збитків, отриманих машиною. Допомога незалежних експертів-оцінювачів буде потрібна для отримання справедливого відшкодування.

Важливо розуміти, що страхова компанія зацікавлена в тому, щоб занизити розмір збитків, а значить і розмір виплати, що належить вам. Акт незалежної експертизи – це документ, з яким ви зможете відстояти свої інтереси у суді. Втім, за його наявності справа до суду, як правило, не доходить – страхова вважає за краще погодитися з оцінкою.

Компанія «ЦНЕ Варшавський» пропонує послуги із незалежної оцінки збитків після ДТП.

Застрахувавши автомобіль, не забудьте про незалежну експертизу!