КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Розслідування у суді після ДТП

Досить часто врегулювати конфлікт, що виникає внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, доводиться у суді. У подібних випадках дуже доречною буде судова експертиза автомобіля, яка дозволяє потерпілій стороні розраховувати на повноцінне відшкодування збитків. Також проведення автоекспертизи для суду дозволяє винній стороні уникнути надмірної відповідальності.

Особливості судового розгляду

Якщо досудові способи не дозволяють отримати відшкодування, залишається лише вимагати його виплати через суд. Для цього необхідно подати позовну заяву, яка може бути складена щодо винуватця. Також можливе складання позову щодо страхової компанії.

У позовній заяві зазначаються всі витрати, понесені в аварії. Цю цифру можна визначити за результатами судової експертизи пошкодженого автомобіля. Причому до складу витрат, що підлягають відшкодуванню, варто включити не лише прямі збитки, а й непрямі витрати. Це може бути, наприклад, витрати на послуги евакуатора.

Термін розгляду позову може бути значним та займати кілька місяців. Ще більше затягтися може процес у тому випадку, якщо досконале порушення передбачає позбавлення винуватця прав водія.

Для подання позову необхідно зібрати пакет документів. Акт автоекспертизи для суду не є обов’язковим документом, але він, безумовно, буде дуже корисним. До позову обов’язково додаються документи, що висвітлюють всі обставини події, а також підтверджують спроби досудового врегулювання. Копії позовної заяви обов’язково мають бути надіслані відповідачу та всім третім сторонам, що беруть участь у процесі.

До складу документів, що додаються до позовної заяви, обов’язково включається розрахунок суми збитків, що стягуються. Розрахунок підкріплюється підтверджуючими документами. Це може бути платіжні документи, і навіть акт судової експертизи автомобіля.

Чим допоможе експертиза?

Як показує практика, приблизно 50 % випадків позивач виявляється в повному обсязі задоволений сумою призначеного судом відшкодування. Саме тому під час подання позовної заяви настійно рекомендується проведення незалежної автоекспертизи для суду.

Цю послугу пропонує компанія. Наші основні переваги:

  • автоекспертиза для суду виконується найкваліфікованішими експертами, що гарантує точний розрахунок суми збитків;
  • кваліфіковане оформлення судової експертизи пошкодженого автомобіля гарантує ухвалення акта судом;
  • ми забезпечуємо максимальну оперативність у виконанні експертних робіт.

З нашою автоекспертизою для суду ви отримаєте повноцінне відшкодування!