КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Комп’ютерний поліграф – надійний метод дослідження на брехню

У всі часи шукали істину, ці пошуки спричиняли не лише сварки та розбіжності, а й призводили до серйозних наслідків. Використання комп’ютерного поліграфа – це надійний спосіб пояснити ситуацію, зрозуміти, хто має рацію, а хто винен і як чинити далі. Детектори переносять всю інформацію на електронний носій.

У всі часи шукали істину, ці пошуки спричиняли не лише сварки та розбіжності, а й призводили до серйозних наслідків. Використання комп’ютерного поліграфа – це надійний спосіб пояснити ситуацію, зрозуміти, хто має рацію, а хто винен і як чинити далі. Детектори переносять всю інформацію на електронний носій. Щоб отримати характерні зміни імпульсів людини, що обстежується, на нього кріплять спеціальні датчики, а саме:

  • Комп’ютерний датчик, що фіксує електропровідність шкіри. Справа в тому, що за виділення поту, у той час, коли людина каже неправду, і за опір шкірних покривів відповідає спеціальний відділ мозку. Реєстрація змін у цій галузі є ключовим моментом під час проведення дослідження.
  • Реєстратор активності серцево-судинної системи. Підвищення або зниження тиску, частота пульсу, наповненість кров’ю судин – саме ці реакції дає організм у відповідь на емоції, коли людина бреше.
  • Фіксація поліграфом грудного та дихання живота – найчастіше збуджений стан характеризує грудне дихання, в той же час черевне часто залишається спокійним та умиротвореним.

Залежно від того, яка комп’ютерна модель поліграфа використовується, кількість датчиків може змінюватись. Дані, які отримані, аналізуються, об’єднуються, розбиваються за групами фахівцем, після чого робиться загальний висновок, що дозволяє зрозуміти, чи говорить людина правду чи бреше.

Що може вплинути на комп’ютерне дослідження

Навіть при застосуванні такого корисного та потрібного приладу, як комп’ютерний поліграф, похибки та помилки мають місце. Є низка пунктів, що впливають на достовірність результатів. У тому числі перше місце відводиться загальному стану досліджуваного:

  • Якщо людина систематично приймає психотропні препарати.
  • Якщо жінка знаходиться у другому та третьому триместрі вагітності.
  • Якщо людина має психічні захворювання.
  • Занадто молодий вік (до 14 років).

Важливим фактором, який впливає на застосування поліграфа, є особиста упередженість у своїй хибності або правоті.

Де пройти обстеження на поліграфі

Для забезпечення отримання законних правдивих та комфортних досліджень слід звертатися лише до професійних компаній. Наш центр працює у галузі тестування людей на детекторі (спеціальному комп’ютері) понад 9 років.

У нас працюють фахівці з вищою освітою та великим досвідом. Поліграфологи регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, наше комп’ютерне обладнання одне з найкращих. Ми постійно вдосконалюємо свою технічну базу, оновлюємо програмне забезпечення та самі апарати. Спектр послуг нашої компанії дуже широкий. Ми проводимо корпоративні комп’ютерні розслідування, визначаємо факти промислового шпигунства, зливу інформації, використання секретних даних у особистих цілях, підтвердження спростування незрозумілої ситуації. Крім того, до нас звертається приватна особа для сімейних розслідувань на поліграфі, наприклад, щодо зради, приховування доходів або іншого обману між близькими родичами та особами, які перебувають у цивільних відносинах.
Однією з основних переваг нашого центру є те, що більшість наших співробітників – це колишні працівники правоохоронних органів. Це гарантує високий рівень професійної підготовки при здійсненні будь-яких видів досліджень.

Звернутися до нашої фірми може будь-яка людина, для цього потрібно приїхати до офісу або зв’язатися з консультантом по телефону. На початку співпраці проводиться первинна консультація в офісі. На ній визначається склад необхідних заходів.