КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Психофізіологічне дослідження – як проводиться експертиза

Перевіряти співробітників близьких людей чи громадян, які вчинили злочини на сьогоднішній день актуально. За допомогою психофізіологічних досліджень можна вирішити багато завдань, прояснити ситуацію, що склалася.

Перевіряти співробітників близьких людей чи громадян, які вчинили злочини на сьогоднішній день актуально. За допомогою психофізіологічних досліджень можна вирішити багато завдань, прояснити ситуацію, що склалася. Наш центр готовий провести тестування за такими напрямками як:

  • Психофізіологічне тестування кандидата під час працевлаштування. Проводиться визначення згубних звичок, які засуджуються суспільством. До них належать алкогольна, наркотична залежність, наявність заборгованостей, у тому числі за аліментами, кримінальне минуле. Виявляються негативні чинники з минулого, які можуть стати перешкодою для нормальної роботи людини.
  • Перевірка співробітників фірми – проводиться у разі підвищення чи при допуску до секретної інформації. Тут триває перевірка у зв’язку з конкурентами, розголошення секретних відомостей інформації організації у особистих цілях.
  • Психофізіологічний аналіз є доречним і для роз’яснення інцидентів серед приватних осіб, наприклад, у сімейних відносинах. З’ясовуються факти крадіжки, псування майна, що належить іншим особам, наявність зради подружжя.

Для проведення надійного дослідження до нас може звернутися як судовий орган, організація чи компанія, і сама фізична особа. Фахівці використовують обладнання у суворій відповідності до інструкції. Співробітник виконує психофізіологічну роботу професійно. Сам сеанс займає приблизно 3:00. Подробиці проведення дослідження можна уточнити по телефону.

Переваги сучасного дослідження

Наш центр використовує лише сертифіковані детектори, професійні поліграфи. Для реєстрації та обробки отриманої інформації застосовують спеціальне програмне забезпечення, якому немає аналогів. Ми маємо спеціальний відео комплекс, який реєструє поведінкові ознаки обману. Крім того, ми:

  • Гарантуємо конфіденційність, у результаті психофізіологічного тесту буде видано компетентний висновок. Ми налаштовані на тривалу співпрацю.
  • Пропонуємо зручні умови проведення експертизи, можливий виїзд спеціаліста на місце замовника, або дослідження здійснюється в офісі нашого центру.
  • Перед початком дослідження з клієнтом проводиться бесіда та укладається добровільна згода на отримання та обробку інформації.

Наша робота із психофізіології будується з індивідуальним підходом. Ціна дослідження значно нижче, ніж в інших аналогічних компаній.

Як звернутися за психофізіологічною експертизою

Якщо ви вирішили замовити послугу обстеження на детекторі брехні, для початку потрібно ознайомитися з цінами, для цього достатньо зателефонувати, або скласти та надіслати запит на електронну пошту або особисто звернутися до офісу компанії. Ми завжди раді клієнтам, служимо на професійному рівні.

Нерідкі ситуації, коли клієнт спілкується іншою мовою, це не створить проблем, професійний перекладач допоможе вийти із ситуації, зруйнує мовний бар’єр, і ми зможемо провести детекцію брехні та психофізіологічний комплексний аналіз на поліграфі. При цьому спосіб перевірки не змінюється і цей аспект ніяк не впливає на точність роботи апарату, надаючи достовірний результат.

Звертайтеся до нас у будь-який момент за допомогою, уточнюйте всі питання та деталі, що цікавлять у наших фахівців. Ми завжди готові допомогти.