КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна експертиза затоки квартири

Оцінка збитку і експертиза затоки квартири для суду

 

Якщо вам потрібно незалежна експертиза затоки квартири, причому, щоб вона була якісна, недорога і оперативна, то варто звернутися саме в нашу компанію, яка пропонує клієнтам:

 • грамотний і індивідуальний підхід;
 • розумні ціни;
 • гарантію.

Особливості проведення незалежної експертизи затоки квартири

Як правило, незалежна експертиза затоки квартири потрібно для того, щоб підтвердити суть наявних збитків, які повинні бути відшкодовані винуватцем, причому є ряд моментів, при яких ця процедура просто необхідна.

 1. Якщо вина затоплення лежить на керуючої компанії. Так як акт складає представник КК, то цілком ймовірно, що він буде вказувати ті дані, які зможуть максимально знизити обсяг відшкодовується збитку.
 2. Якщо винуватець відмовляється виплачувати збиток.
 3. Якщо потерпілий виставляє занадто завищену ціну.
 4. Якщо потрібно подати позовну заяву в судовий орган, щоб стягнути матеріальну шкоду в примусовому порядку.
 5. Якщо квартира застрахована, так як для отримання виплати потрібно надати максимально детальний опис ситуації, причини її виникнення та того, з чиєї вини вона сталася.

Важливо розуміти, що залив квартири або будь-якого іншого приміщення – це досить серйозна проблема, при зіткненні з якої потрібно діяти грамотно, оперативно і тільки за допомогою залучення професійних фахівців. Тільки в такому випадку можна уникнути зайвих витрат, а також відновлення справедливості у вигляді отримання відшкодування збитку від винуватця або неправомірних дій від постраждалої сторони.

Потрібна оцінка при затоці або незалежна експертиза збитку від затоплення квартири? Наша компанія готова запропонувати:

 • допомога досвідчених фахівців;
 • складання акту про заподіяний збиток;
 • професійний підхід;
 • допомога в підготовці документів, для подальшої подачі в судові органи;
 • супровід судового процесу;
 • допомога в отриманні відшкодування збитку на легальних підставах.

Юристи з незалежної оцінки мають повне уявлення про свою діяльність, і кожен клієнт залишається сповна задоволений тим, що вибрав саме нашу компанію, так як ми забезпечимо безкоштовною консультацією, оперативним вирішенням поставленого завдання, незалежно від її складності і доб’ємося позитивного для вас результату з мінімальними витратами. Вибирайте нашу фірму, і не пошкодуєте ні на хвилину. Професійна незалежна експертиза збитку від затоплення квартири.