КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка тварин, оцінка домашніх і сільськогосподарських тварин

Оцінка тварин є одним з видів незалежної експертизи, яка може знадобитися під час укладання угоди з продажу покупці худоби. Також визначити вартість тваринного важливо в разі його загибелі або отримання певного збитку. Серед найбільш популярних послуг нашої компанії, оцінка сільськогосподарських тварин. Крім цього, готові визначити вартість домашніх тварин.

Як проходить оцінка поголів’я худоби

Сьогодні робота незалежних експертів є поетапним процесом, ми завжди діємо гранично професійно, щоб точно визначити вартість кожної тварини:

 • Наша робота починається з визначення генетичної чистоти. Дуже важливо вивчити попередні покоління, щоб коректно визначити цінність сільськогосподарського або домашньої тварини;
 • Індивідуальні якості. Наші експерти перевіряють конкретне тварина, це може бути застосовано до поголів’ю рогатої худоби. Потрібно для подальшого продажу;
 • Тепер прийшла пора визначити племінну цінність, цей параметр має найважливіше вплив на остаточні цінові показники;
 • Бонітування, це оцінка великої рогатої худоби, яка виконується періодично, з метою визначення поточної вартості тварини.

Як тільки ми виконуємо всі необхідні роботи, замовники отримують офіційну документацію, в якій буде вказана остаточні дані експертів нашої компанії.

Як відбувається оцінка сільськогосподарських тварин, що враховують наші експерти

Щоб коректно визначити вартість тварини, фахівці нашої компанії враховують такі аспекти:

 • Оцінка тварин на меті визначення їх середньоринкової вартості;
 • Дані про конкретний тварину – зовнішній вигляд, росто-вагові показники. Є види тварин, які потребують оцінки темпераменту, а також здатності до навчання;
 • В якому стані перебуває тварина. Щоб визначити вартість, важливо враховувати вік, а також стан вовни, перевірити тварина на наявність характерних захворювань;
 • Лінія розведення тварини. Генетичні захворювання, родовід тварини;
 • Набір супутніх відомостей. Наприклад, вартість собаки може залежати від наявності спеціальних сертифікатів.

Оцінка домашніх тварин, а також рогатої худоби, має на увазі зіставлення всіх доступних факторів, які можуть позначитися на підсумковій вартості.

Оцінка худоби може знадобитися в момент покупки або продажу, незалежні експерти зможуть точно визначити поточні цінові показники поголів’я. Оцінка домашніх тварин потрібно в багатьох випадках – участь у виставках, злучка.

Професійна оцінка тварин і оцінка великої рогатої худоби

Якщо вам потрібна оцінка сільськогосподарських тварин, ми готові професійно впоратися з поставленим завданням. Згідно з існуючим законодавством, тварини вважаються майном, тому ми дотримуємося всіх стандартів при виконанні своєї незалежної експертизи. Багато хто хоче знати цінність тварини, щоб визначитися з його подальшою долею. Ми готові впоратися з поставленим завданням в терміни, необхідні замовнику, гарантуємо вигідне співробітництво:

 • Професіоналізм і величезний досвід роботи в даному сегменті;
 • Глибокий аналіз всієї доступної інформації, що дозволяє коректно визначити ціну;
 • Надаємо офіційну звітну документацію.