КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежний аналіз вартості бетонних заводів

Для вторинного ринку, що спеціалізується продажем як бетонних, так і пересувних бетонних заводів характерно два типу ціноутворення:

  • Підприємство реалізується за ту ціну, яку призначає власник, спираючись лише на власну оцінку;
  • Оцінка бетонного заводу грунтується на детальному вивченні вторинного ринку і на аналізі ціноутворюючих факторів.

Які чинники впливають на оцінку?

Випадок з самостійним визначенням вартості на не цікавий, тому розглянемо ті фактори, які впливають на оцінку бетонного заводу на вторинному ринку:

  • Ступінь амортизації обладнання, точніше процес перенесення вартості обладнання на кількість вироблюваної продукції. Розрахунок проводиться шляхом відрахування вартості обладнання щодо кількості випущеного бетону;
  • Рівень зносу обладнання бетонного заводу, шляхом діагностики технічного стану виробництва. По завершенню діагностики складається відомість дефектів і оцінюється кількість передбачуваних витрат, необхідних для проведення сервісного обслуговування і ремонту зношеного обладнання;
  • Ринкова вартість аналогічного заводу, що має подібну продуктивність;
  • Ціна бетонного заводу у виробників конкурентів. Заводи рівній продуктивності у різних виробників можуть мати різну вартість;

Аналіз ціни при оцінці.

При аналізі ціни на бетонні заводи і планування майбутніх витрат необхідно враховувати можливі витрати на запчастини для бетонної змішувача, фільтр-преса і іншого необхідного обладнання, необхідного для бетонного заводу. Так само крім ринкової вартості запчастин, необхідно враховувати терміни їх поставки.

Досить часто бетонні заводи на вторинному ринку продаються без пропозиції про демонтаж. У зв’язку з цим необхідно враховувати вартість перенесення і демонтажу бетонного виробництва.

Щодо витрат на експлуатацію необхідно враховувати електроенергію, водопостачання, витратні матеріали, необхідні для виготовлення бетону, оренда площ та інші витрати.

Так само можливий розрахунок вартості монтажу блоку рециклінгу бетону та фільтр-преса на бетонному заводі.

За консультацією з переміщення, розбирання та складання устаткування бетонного заводу, постачання необхідних запчастин і оцінки бетонного заводу ви можете звертатися по телефону, а також по електронній пошті.