КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Ocenka_biznesu

Ні для кого не секрет: бізнес сьогодні відноситься до товарів, які можна перепродати, застрахувати, заповідати, закласти. Одночасно з цим, підприємство допустимо розглядати як цілісної системи, що формується нерухомістю, фінансовими вкладеннями, активами (як матеріальними, так і нематеріальними), і тд. Грамотна оцінка бізнесу допомагає вірно визначити вартість окремих складових фірми або компанії.

Оцінка бізнесу у багатьох підприємців асоціюється з процедурою перепродажу компанії. Однак цілі визначення вартості фірми як товару включають в себе:

  • розрахунок вартості акцій компанії (ВАТ або ЗАТ) на фондовому ринку;
  • розрахунок рівня кредитоспроможності діючого підприємства і вартості заставного забезпечення (при необхідності кредитування);
  • обгрунтування необхідності реструктуризації бізнесу;
  • підвищення капіталізації вартості акціонерної компанії
  • коригування діючої політики оподаткування підприємства.

Бізнес відноситься до категорії інвестиційних товарів. Це означає, що витрати і плановані доходи розділені часовим проміжком. Саме тому так важливо оцінювати не тільки поточний стан компанії, але і перспективи зростання і розвитку підприємства, а також рівень конкуренції в даній сфері діяльності. Крім цього, досвідчений оцінювач розраховувати вартість не тільки активів, але і пасивів (існуючих заборгованостей і зобов’язань) Вашого підприємства.

Використовувані професіоналами методи оцінки бізнесу (прибутковий, порівняльний, витратний) підбираються відповідно до цілей проведення даної процедури. Наприклад, при перепродажі бізнесу оціночні показники сумуються. Для розробки найбільш ефективної стратегії управління підприємством кожен критерій розглядається окремо.

Добровільна оцінка Вашого бізнесу допомагає домогтися відшкодування збитку в разі суперечок. Висновок спеціаліста є вагомим аргументом у судових інстанціях при виникненні конфліктів з митними та податковими органами. Довіряючи оцінку бізнесу професіоналам, можна сміливо керуватися висновками і рекомендаціями фахівців при розробці політики закріплення на завойованих позиціях і рух вперед Вашої компанії. Тільки всебічне вивчення «плюсів» і «мінусів» дозволяє уникнути помилок і невиправданих фінансових витрат надалі.