КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка і незалежна експертиза затоки і затоплення

Експертиза затоки

Власники нерухомості, які проживають в багатоповерхових будинках, завжди ризикують. Затоки (затоплення) квартир та інших приміщень на сьогодні вважають найпоширенішими ПП, які заподіюють шкоду майну. У практиці судових справ за даними спорах склалася єдина позиція – пред’явлення доказів, які підтверджують факт пошкодження власності та отриманий збиток. Для цього використовується незалежна експертиза затоплення квартири.

Новітні методики, що застосовуються оцінювачами і експертами, дозволяють не тільки прорахувати, у скільки обійдеться ремонт постраждалого житла, а й визначити можливі причини вашого потопу. Це дуже допомагає в суперечках, де винуватець події не знайдено. Якщо промокле майно (наприклад, двері) відновленню не підлягає, фахівець вкаже це в ув’язненні. Оцінка може бути представлена як експертне дослідження або як судова експертиза затоки.

Коли потрібна оцінка для суду

Судова експертиза затоплення квартири – це спеціальне обстеження, яке проводиться за ухвалою суду. Такі санкції зазвичай видають при розгляді справ про відшкодування шкоди від затоки. І відбувається це в наступних випадках:

 • Визначення вартості матеріалів і робіт по відшкодуванню збитку.

Найчастіше судова експертиза затоки призначається, якщо відповідач не згоден з розміром компенсації, яку йому доведеться заплатити за пошкоджене майно. Або позивача не задовольняє сума відшкодування витрат. Суддя призначає оцінку з ініціативи однієї зі сторін конфлікту і ставить експерту два завдання:

 • визначити вартість ремонту приміщення;
 • встановити обсяг шкоди, завданої власнику потерпілого житла.
 • Судова експертиза затоки квартири для знаходження його причин.

Винний у пригоді має право оскаржити те, що він причетний до аварії, що сталася. У процесі розглядів одна з конфліктуючих сторін може заперечувати проти того, що внесено в акт про затоці експлуатуючою організацією. В цьому випадку потрібно клопотати про проведення судової експертизи. Посередник повинен сформулювати питання щодо причин надзвичайної ситуації, на які належить відповісти судовому експерту.

 • Експертиза збитку затоки для уточнення масштабу пошкоджень.

Як правило, відповідач визнає свою провину, але не згоден з сумою відшкодування збитків. Або оскаржує список постраждалого майна, який фігурує в звіті незалежних експертів або акті керуючої компанії. У цій ситуації останнє слово залишається за судовою експертизою. Їй належить відповісти точно, якої шкоди було завдано самим потопом.

Навіщо проводиться незалежна оцінка квартири після затоки

Дана процедура дозволяє розрахувати витрати на ремонт об’єкта і відновлення майна, пошкодженого водою. Матеріальний збиток – це збиток, нанесений станом фізичної особи або організації, в силу заподіяної шкоди або порушення умов договору. Експертиза після затоки може знадобитися в двох випадках:

 • за фактом затоплення приміщень;
 • при несправедливою сумі відшкодування збитку.

Вчасно проведена експертиза квартири після затоки допоможе уникнути подальших розбіжностей про розмір компенсації майнової шкоди, яку заподіяно її власнику. Маючи на руках звіт про незалежну оцінку, можна вирішувати питання до суду, щоб швидше приступити до ремонту.

Основною сферою діяльності нашої компанії є оцінка після затоплення (пожежі) і незалежна експертиза затоки. Звернувшись в компанію, ви гарантовано отримаєте професійний експертний звіт, який дозволить вам врегулювати питання з відшкодуванням збитку.

Як замовити послугу

Якщо вам потрібна оцінка або експертиза після затоки квартири, телефонуйте нам. Ми узгодимо день і час проведення процедури. Далі ви запрошуєте винуватця аварії на запланований огляд. Для цього за три робочих дні потрібно відправити йому телеграму із зворотним повідомленням.

У призначений час наш експерт обстежує постраждале житло, про що складе акт з точним описом найменших ушкоджень. Потім оцінювачі складуть кошторис на відновний ремонт, враховуючи ринкову вартість матеріалів і послуг.

На підставі звіту незалежної експертизи квартири після залиття ви можете зажадати з винної сторони повністю відшкодувати ваші витрати. Сюди ж увійдуть судові витрати плюс вартість нашої послуги.

Шукаємо причину затоплення

Якщо ви не знайшли відповідальних за подію і не дізналися, чому стався потоп, скористайтеся послугами наших експертів. Ми знаємо, як робити це ефективно. Щоб знайти причину вашого ПП, потрібно визначити, звідки йшла вода. Можливі кілька варіантів:

 • зовнішні стіни та покрівлю будинку;
 • балкони та віконні прорізи в приміщенні;
 • квартири, розташовані вище або суміжно;
 • прорив стався прямо в вашому домі.
Є ряд типових ситуацій, які розглядає незалежна експертиза після затоки в якості джерела протікання:
 • прорив систем комунікацій (опалення, каналізації, водопроводу);
 • знос гідроізоляції на даху будівлі або її відсутність;
 • негерметичність вікон, лоджії, балкони, стін будівлі;
 • недбалість мешканців по відношенню до сантехнічних приладів в своїх квартирах або експлуатованих приміщеннях

Грунтуючись на експертному висновку, легко знайти причину події і відповідно встановити винуватця.

Скільки коштує незалежна експертиза після затоплення квартири

Кінцева ціна залежить від обсягу заподіяної шкоди і віддаленості об’єкта. Можливо, надання послуги віддалено (без виїзду на місце), якщо клієнт представить повну інформацію про затоці в електронному вигляді або поштою.

На підставі звіту про оцінку, підготовленого нашим фахівцем, ми пропонуємо вам подальший юридичний супровід – внесення коригувань в документи, захист в суді та ін.

Термін підготовки звіту, який представляє незалежна експертиза збитку від затоки, визначають два моменти – фактори, що впливають на вартість оцінки, плюс готовність документів, які подає клієнт.

Що потрібно експерту

Для виконання оціночних робіт телефонуйте фахівця і уточнюйте остаточну вартість послуги. Якщо ви домовилися про ціну, то приступайте до збору документів. Щоб процес пішов швидше, вам потрібно поспішити і надати наступний пакет:

 • Технічний паспорт на приміщення.
 • Свідоцтво про право власності на який постраждав об’єкт.
 • Акт про затоці від експлуатаційної організації.
 • Повідомлення про одержання телеграми винуватцем затоки.