КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка іпотечної нерухомості

 • Які документи потрібні для оцінки квартири
  • Для первинного житла
  • Для вторинного житла

Оформлення іпотечного кредиту та надання застави у вигляді іншої нерухомості передбачає необхідність надання звіту про оцінку його вартості. Обійтися без цього висновку  неможливо, банки і державні органи суворо перевіряють його справжність і регламент складання.

Отримати детальну консультацію та звіт про ринкову оцінку нерухомості для іпотеки допоможуть фахівці компанії. Ми надаємо повний комплекс оціночних та консалтингових послуг у сфері нерухомості, пропонуючи клієнту підтримку на всіх етапах співробітництва.

Які документи потрібні для оцінки квартири

Щоб скласти договір на оцінку квартири з метою іпотечного кредитування, клієнту достатньо надати консалтингову компанію невеликий перелік документів. На додаток до нього окремі організації просять переслати їм фото об’єкта нерухомості з кількох ракурсів на електронну адресу. Наші оцінювачі, як і належить чинному законодавству, самі виїжджають на об’єкт з метою особистого огляду та фотофіксації необхідних деталей. При цьому можна використовувати більше алгоритмів для прорахунку вартості оцінки нерухомості для іпотеки та надати більш повний звіт.

Для первинного житла

Якщо йдеться про первинне житло, то пакет документів зводиться до наступного списку:

 • акт прийому. Вказується поштова адреса житла;
 • договір, де зазначено пайову участь клієнта;
 • документ, що підтверджує особу клієнта (паспорт громадянина).

Це основний список документів і часто досить. В окремих випадках оцінювач може попросити надати додаткові папери, якщо в існуючому акті та договорі не вистачає інформації для проведення оціночних заходів.

Для вторинного житла

Документи для оцінки нерухомості для іпотеки у разі вторинного житла припускають, що житлоплоща знаходиться у володінні позичальника вже досить довгий час. Тож усі необхідні папери в нього на руках. При цьому компанії оцінювачу потрібно надати:

 • техпаспорт БТІ на квартиру;
 • документ про державну реєстрацію;
 • нотаріально засвідчений документ, що підтверджує право власності на нерухомість;
 • документ, що підтверджує особу замовника (паспорт громадянина).

У цьому випадку оцінка квартир для іпотеки проходить за тим самим сценарієм і залежить від алгоритмів, які використовуються оцінювачем. На результат впливає регіон розташування, технічні характеристики будівлі, стан самої квартири та стан справ на ринку нерухомості зараз.

Кінцевим етапом будь-яких оціночних заходів у компанії є складання звіту з необхідними печатками та підписами. У ньому ми вкажемо використовувані методи розрахунку, детально розпишемо стан нерухомості та суму, за яку її можна продати. Довірте цю роботу професіоналам та отримайте готовий документ за короткий термін. Усі ризики, що виникають у процесі справи ми беремо він.

Отримати безкоштовну консультацію та дізнатися, як проходить оцінювання об’єкта, ви можете зателефонувавши по телефонах гарячої лінії або залишивши електронну заявку для зворотного зв’язку на сайті.