КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
 • Коли потрібний експертний висновок вартості земельної ділянки
 • Алгоритм оцінної експертизи

Незалежна експертна оцінка земельної ділянки необхідна для здійснення фінансових операцій та вирішення юридичних спорів з нерухомістю, а також встановлення коректних розмірів держмита, яку власник зобов’язаний заплатити за своє майно. Визначення точної ринкової вартості землі, яку проводять експерти, дозволить її власнику уникнути фінансових ризиків при купівлі-продажу ділянки, а юридичній особі законно оформити статутні документи компанії.

Кадастрова вартість, встановлена БТІ та є підставою для визначення податкових відрахувань, штрафів та пені може бути оскаржена нашою експертною групою. При цьому встановлюється її реальна державна ціна відповідно до чинного законодавства та нормативно-правових положень.

Коли потрібний експертний висновок вартості земельної ділянки

Експертної оцінки ринкової вартості земельної ділянки періодично потребують всі її власники. Фізичні особи замовляють послугу під час здійснення:

 • угод купівлі-продажу, дарування, довічного утримання та укладання ін. форм цивільно-правових договорів;
 • При оформленні спадщини як за нотаріальною процедурою, так і через судову постанову;
 • Для пред’явлення до суду під час вирішення майнових спорів;
 • При оформленні іпотечного кредиту, в якому земельна ділянка виступає як застава.

Для проведення оцінки у приватного власника земельної ділянки попросять паспорт, ідентифікаційний код, документи, що встановлюють право (державний акт, свідоцтво про власність, договір купівлі-продажу або дарування, судове рішення), а також свідоцтво про присвоєння кадастрового номера.

Юридичним особам оцінка землі експертом буде необхідна:

 • для оформлення всіх видів цивільно-правових договорів, включаючи оренду земельної ділянки;
 • для формування статутного фонду підприємства міста і для відображення вартості земельної ділянки в бухгалтерській звітності;
 • під час планування залучити нові інвестиції, реорганізації підприємства, його ліквідації чи початку процедури банкрутства;
 • для іпотечного кредитування та передачі ділянки у заставу;
 • для вирішення судових спорів та пред’явлення документів у суді.

Юридичні особи, які потребують визначення ринкової вартості землі, пред’являють правовстановлюючі та реєстраційні документи компанії-замовника. Пакет документів в оцінці вартості ділянок державних підприємств підбирається у разі індивідуально.

Алгоритм оцінної експертизи

Точна оцінка ринкової вартості земельної ділянки формується з урахуванням мета знаходження об’єкта, близькості інфраструктури, цільового призначення, площі та наявності інженерних комунікацій. Відповідно до законодавства оціночні заходи проводяться із застосуванням наступних підходів:

 • Порівняльна – вартість земельної ділянки встановлюється на підставі угод, що проводяться регіональним ринком та порівняння цін з аналогічними територіями.
 • Прибуткового – можливість знати розмір чистого прибутку, який може бути отриманий від здачі землі в оренду або її продажу.
 • Залишок землі – метод враховує всі витрати, що вимагаються від власника для виконання запланованих покращень на ділянці (заміна ґрунту, меліорація, внесення добрив тощо).

Підсумковим документом, який готують наші незалежні оцінювачі після ретельного збору та аналізу інформації, є експертний висновок про актуальну вартість земельної ділянки за особистим підписом оцінювача та затвердженням керівництва. Отримати більш детальну інформацію про умови укладання договору клієнти можуть зателефонувати за контактними телефонами, розміщеними на нашому офіційному сайті.