КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка вартості частки в квартирі

Хочеться відразу сказати, що оцінка вартості частки квартири виконується з урахуванням набагато більшого числа факторів , ніж аналогічну дію для всієї житлоплощі в цілому. Адже передача прав на власність частини квартири, не повинна порушувати інтереси людей, що володіють решті часткою приміщення. І саме через цю особливість оцінка частки в однокімнатній квартирі за сумами завжди менше, ніж результат твори чисел, що виражають метраж реалізованої частини квартири на середній коефіцієнт вартості квадратного метра в аналогічній квартирі, що продається повністю.

Тому не варто вірити на слово представнику ріелторської контори, Запевняю, що він легко відшукає клієнтів, згодних заплатити за частину житла суму, яка навіть вам здається не реально солідною. Погодившись на укладення угоди з подібним «захисником» ваших інтересів, ви опинитеся в програші двічі. Мало того, що вам буде потрібно оплатити вартість послуги оцінки квартири, так ще й доведеться не один місяць відстібати енну суму агентству, яка взяла на себе зобов’язання розшуку тих самих швидких і щедрих покупців.Пошук гарантовано затягнеться. Адже простачков у справах, коли в обороті задіяні навіть не п’ятизначні суми, не буває. Хіба що ним стане клієнт, який вирішив отримати за продаваний кут нереальну суму грошей, що повірила, що завищена оцінка вартості частки в квартирі цілком обґрунтована.

Щоб виключити розіграш справи за описаним вище сценарієм, можна самостійно провести попередню оцінку свого майна, наміченого до продажу. Для чого потрібно використовувати онлайн калькулятор для оцінки частки в квартирі. Так само як калькулятор, за допомогою якого виконується звичайна оцінка вартості квартири , інтерактивна онлайн оцінка частки в квартирі потребують точних даних про місце розташування нерухомості, її розташуванні в будівлі – поверх, тип будови, вік, вид внутрішньої обробки приміщення. В результаті заповнення форми – до моменту вказівки частки в квартирі, програма отримає дані для обчислення вартості всього приміщення. Після чого вона ділить суму на рівну кількість разів, яке визначається по числу часток, зазначених власником нерухомості.

Оцінка частки в квартирі в Києві

Однак з’явилося в віконці число – не кінцева вартість частини квартири. Сума, швидше за все, буде ще зменшена під час з’ясування додаткових чинників. Сьогодні в Києві оцінка частки в квартирі обов’язково повинна виконуватися при оглядці на кількість осіб, які володіють іншою частиною квартири, наявності в пайовиків неповнолітніх, соціально небезпечних людей, інших факторів, що можуть серйозно вплинути на вільну експлуатацію нерухомості, що купується. Не менш ретельно виконується і оцінка частки в квартирі для суду.

Leave a Reply