КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка вартості квартири

Для того, щоб угоди, пов’язані з купівлею-продажем квартири, передачею або отриманням її у спадок тощо, пройшли успішно, необхідна незалежна оцінка вартості квартири. Дана процедура регламентується законодавством, а також нормами даного виду діяльності. У наш час оцінка ринкової вартості квартири в Києві є досить затребуваною, адже від такої експертизи залежить успіх угоди в цілому. Компанія – одна з найбільш успішних в галузі оцінки вартості майна. Досвід роботи в даній сфері та висока кваліфікація експертів дозволили нам добитися помітних результатів і отримати чудові відгуки від клієнтів. При продажу квартири, необхідно визначиться з її вартістю. У сучасному світі, вартість, установлювана за бажанням господаря, не може вважатися дійсною. Сума коштів, яким відповідає дана квартира, визначається спеціальною комісією. Таким чином, оцінка вартості квартири повинна проводитися фахівцями. Це необхідно для встановлення більш справедливої ​​ціни.
Коли оцінка вартості квартири актуальна?
Найчастіше оцінити вартість квартири необхідно в таких ситуаціях:

 • Внесення квартири в статутний капітал. Роблячи подібний внесок, правовласник зобов’язаний вчинити оцінку нерухомості або певних прав на неї, яка буде вважатися граничною ціною.
 • Купівля-продаж квартири. У даному випадку оцінка кадастрової вартості квартири буде підтверджувати ринкову ціну угоди. Дана процедура необхідна, адже податкова служба стежить за її відповідністю умовам ринку.
 • Передача нерухомості в заставу (іпотека). При оформленні кредиту оцінка вартості квартири є обов’язковою умовою для його отримання та розрахунку його величини.
 • Страхування. Якщо ви вирішили застрахувати квартиру, то потрібно врахувати, що розмір страховки безпосередньо залежить від правильного визначення її ціни.
 • Обчислення орендної ставки. Необхідність у такому вигляді оцінки виникає при здачі квартири в оренду, щоб підтвердити ринкову вартість оренди.

Оцінка вартості майна допоможе вам уникнути конфліктних ситуацій, фінансових ризиків, переплат та порушень законодавства.

Специфіка оцінки квартир в Києві

Не дивлячись на те, що оцінка вартості квартири в Києві – затребувана і поширена, дана процедура залишається складним і відповідальним етапом в укладанні угод з нерухомістю. Тому її краще довірити експертам.
На вартість квартири може впливати цілий ряд факторів: місце розташування, особливості конструкції, стану, розмір площі, а також ступінь віддаленості від центральних районів, транспортних шляхів сполучення і т.п. Крім цього при оцінці квартири не останню роль відіграють й інші фактори, наприклад, її культурна цінність, вагомість яких можуть визначити тільки професіонали. Найоптимальнішим методом оцінки квартир в Києві є порівняльний: він передбачає їх зіставлення з аналогічними і виявлення характерних рис. Експерти ринку нерухомості , здійснюючи послуги оцінки квартири вартість визначають за багатьом факторам:

 • площа житла, оскільки саме вартість квадратного метра в певному районі міста формує вартість нерухомості,
 • розташування, адже вище цінуються квартири, які знаходяться в центральному районі Києва, а не на околиці спального району, цей фактор відіграє істотну роль, коли визначається вартість експертної оцінки квартири,
 • близькість до об’єктів інфраструктури району – при оцінці квартири буде враховуватися, наскільки далеко розташовані дитячий садок, школа, магазини, поліклініка та інше,
 • стан обробки і планування – за однакові за площею квартири в одному районі проситимуть зовсім різні суми, якщо в одній квартирі зроблений капітальний ремонт, а інша знаходиться в напіваварійному стані,
 • поверховість і тип будинку – кожен прагне переїхати в добротну квартиру, тому враховується при незалежній оцінці вартості квартири тип будинку – сталінський, елітна новобудова або ж хрущовка.

Слід зазначити, що оцінка вартості квартири в Киівській області також буде враховувати швидкість і зручність під’їзду до міста. Сьогодні є кілька способів, як виконати цю операцію швидко і без зайвих матеріальних втрат. Оцінити вартість квартири можна за допомогою підготовленого фахівця, або через онлайн-сервіси. Онлайн-оцінка вартості квартири сьогодні набирає особливу популярність. Операція визначення вартості житла також необхідна для реєстрації документів на право власності, що робить процедуру оцінки необхідністю. Однак при проведенні процедури оцінки , необхідно знати деякі подробиці, і особливо, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

Оцінка вартості квартири для банку або суду

Отримання спадщини, іпотечне кредитування, примусовий поділ майна та інше – у всіх цих випадках потрібно оцінити майно. Так, оцінка вартості квартири для суду допоможе прийняти вірне рішення щодо, наприклад, розділу майна. І дуже важливо знати точну вартість оцінки квартири для іпотеки. Адже банк дає більшу суму коштів. Тому покупець зацікавлений у професійній оцінці. У разі заниженої оцінки вартості квартири для Ощадбанку покупцеві може просто не вистачити коштів. І якщо його направляють до конкретного оцінювачу, але він показує надмірно низьку вартість, є сенс замовити незалежну оцінку. Одним словом, якщо оцінка вартості квартири для банку невелика, тоді має сенс переглянути умови укладання угоди.

Терміни та вартість проведення оцінки

Як показує практика, акт оцінки вартості квартири та звіт про проведення даної процедури складається протягом 1-2 робочих днів.Звітна документація про оцінку об’ємна, включає до 50 сторінок (приклад оцінки вартості квартири можна знайти в Інтернеті).

Скільки коштує оцінка вартості квартири? Для більшості випадків вартість послуги оцінки квартири найчастіше фіксована, але іноді вона може бути змінена, тому залежить від деяких характеристик об’єкта або угоди, тому її величину необхідно уточнювати заздалегідь в телефонному режимі або електронною поштою. Компанія у своїй роботі застосовує вигідну для клієнтів цінову політику: її послуги оплачує страхова компанія, тому клієнтові не доводиться розплачуватися з власної кишені .

Необхідні документи Пакет документів, необхідних для того, щоб незалежна експертиза оцінки вартості квартири була успішно проведена, включає наступне:

 1. Документи, що засвідчують особу клієнта.
 2. Документи, що підтверджують права на квартиру.
 3. Техпаспорт на нерухомість.
 4. Якщо проводилася перепланування, то необхідно надати відповідний дозвіл.
 5. Дані про розмір комунальних платежів.

На підставі перерахованих вище документів і буде складений звіт про оцінку. «Компанія» – ваш надійний партнер! Співпраця з нашою компанією – вигідно для всіх наших клієнтів. Ми пропонуємо вам оцінити переваги роботи з нами:

 • Наші експерти – професіонали в галузі оцінки нерухомості, які мають досвід роботи і кваліфікацію.
 • Ми маємо ліцензії на проведення даного виду діяльності, що гарантує юридичну силу звітів про оцінку квартири.
 • Наша компанія має досвід роботи на ринку послуг з оцінки майна.
 • Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт був задоволений сервісом.
 • Наші фахівці гарантують індивідуальний підхід.
 • Довіра наших клієнтів – пріоритет для компанії.
 • Витрати на послуги  – розумні і оптимальні.
 • Працівники компанії подбають про те, щоб позбавити вас від зайвих клопотів і проблем.

Якщо вам потрібна незалежна оцінка вартості квартири, звертайтеся в компанію  будь-яким зручним для вас способом із зазначених на нашому сайті.

Специфіка оцінки квартир в Києві

Незважаючи на те, що оцінка вартості квартири в Києві – затребувана і поширена, дана процедура залишається складним і відповідальним етапом в укладанні угод з нерухомістю. Тому її краще довірити експертам.

На вартість квартири може впливати цілий ряд факторів: місце розташування, особливості конструкції, стану, розмір площі, а також ступінь віддаленості від центральних районів, транспортних шляхів сполучення і т.п. Крім цього при оцінці квартири не останню роль відіграють й інші фактори, наприклад, її культурна цінність, вагомість яких можуть визначити тільки професіонали.

Найоптимальнішим методом оцінки квартири в Києві є порівняльний: він передбачає їх зіставлення з аналогічними і виявлення характерних рис.

Leave a Reply