КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка вартості квартири в Києві

Оцінка вартості квартири в Києві є затребуваною процедурою при проведенні різних операцій, пов’язаних з нерухомим майном. Знаючи реальну ціну житла, укладання угоди проводиться на найбільш вигідних умовах для обох сторін. Наприклад, істотно занижена ціна при продажу квартири прискорить процес, однак власник може втратити деяку суму грошей. Завищена вартість невигідна покупцеві, т. К. Він може переплатити. Щоб уникнути схожих непорозумінь, незалежна оцінка квартири є прийнятним варіантом, не тільки для продавця, але і для покупця.
Враховуючи постійні зміни і коливання цін на ринку нерухомості, самостійно дізнатися і вирахувати її фактичну вартість практично нереально.Фактори, що впливають на розцінки, досить різноманітні:

 • площа, особливості внутрішнього планування;
 • технічний стан житла;
 • місцерозташування: район, його екологічна ситуація, транспортні сполучення, розвиток інфраструктури та ін.
 • тип будинку та його стан, поверх.

Оцінка квартири в Києві компетентними фахівцями дозволяє проаналізувати моменти, що безпосередньо впливають на вартість квартири, зібрати і деталізувати весь обсяг інформації. Варто відзначити, що самостійно вироблена оцінка ринкової вартості квартири не має юридичного підтвердження, на відміну від процедури, яку здійснюють експерти.

Оцінка вартості квартири в Києві – в яких ситуаціях потрібно?

 • Операції, пов’язані з купівлею – продажем майна;
 • Процес приватизації;
 • Передача у спадок, дарування;
 • Визначення вартості завданих збитків;
 • Перепланування, реконструкція приміщень;
 • Страхування;
 • Іпотечні та заставні операції;
 • Майнові та судові розгляди.

Експертна оцінка оренди квартири в Києві допоможе прискорити процес здачі, визначивши її реальну вартість. При цьому так само враховуються параметри житла, особливості ремонту і обстановки, розташування та інші критерії.

Онлайн оцінка квартири в Києві – орієнтовні розрахунки

У деяких випадках власники нерухомості перед проведенням операцій хочуть дізнатися приблизну вартість свого житла. Безкоштовна оцінка квартири в Києві онлайн не визначає з високою точністю ціну і не є юридично обґрунтованою. Після введення даних про параметри майна в форму, власник отримує можливість зорієнтуватися на ринок продажів, прицінитися.

Перевагою порівняно нового методу є застосування багаторівневої матриці індексів, в якій закладені ціни на житло в Києві і його околицях, різних видів квартир. Така особливість дозволяє розширити сферу аналізу, яку визначає незалежна оцінка квартири в Києві онлайн з продажу нерухомості. Але в кожному разі, похибка в підсумку може становити 1 – 5% (при обліку, що всі дані вказані достовірно). Оцінити елітну квартиру, в престижному районі, з нестандартним плануванням, дорогим ремонтом або ж, навпаки, маленькі однокімнатні варіанти, дещо складніше. Похибка в таких ситуаціях може варіюватися до 15 – 20%.

Leave a Reply