КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка вартості ремонту квартири

Оцінка вартості ремонту квартири, по суті своїй, є визначенням цілого ряду характеристик конкретної нерухомості. Її ринкової вартості, прав на володіння, обробки, а також інших прав і т.д. Процедура проведення подібного роду оцінки – це захід комплексне, в процесі якого застосовуються спеціальні методи і способи оцінки, що регулюються певними постановами уряду.

Стандарт передбачає, що оцінка кадастрової вартості квартири буде максимально наближена до її ринкової вартості. І якщо використовувати способи масової оцінки не вдається, то оцінювач повинен вдатися саме до ринковими розцінками, які розраховуються для кожного конкретного об’єкта індивідуально за спеціально розробленими формулами.

Сьогодні, наприклад, кадастрова оцінка вартості квартири в Києві практично нічим не відрізняється від незалежної оцінки. Хіба що вартість послуги оцінки квартири буде відрізнятися. Та й то несуттєво. Наприклад, для оформлення іпотечного банківського кредиту процедури кадастрової оцінки та незалежної експертизи – це фактично однакові процедури.

Не надто відрізняються вартість державної оцінки ремонту житла і ціна оцінки вартості ремонту квартири незалежною організацією.

Для того, щоб проводити оціночні заходи необхідний фахівець. І фахівець цей повинен мати всі необхідні для процедури документи. А крім того, він сам повинен володіти спеціальним сертифікатом дає йому право на такі дії, як незалежна оцінка вартості квартири , оцінка вартості частки в квартирі або оцінка вартості ремонту квартири.

Результати роботи кожного такого фахівця страхуються в рамках цілком конкретної юридичної відповідальності. І за законом на діяльність оцінювача ніхто не в праві робити ніякого впливу. Так само, як і на його вибір методу для оціночного аналізу.

Результати роботи, незалежно від того, чи проводилася незалежна оцінка вартості квартири для ощадбанку або для інших цілей, чи була оцінка вартості відновлювального ремонту квартири або просто ремонту, всі прямують в спеціально створений для цього державний інститут експертизи. І якщо там комісія не виявить ніяких порушень, то ці результати надсилаються для реєстрації до єдиного реестру, а також до фонду даних кадастрової оцінки.

Якщо ж клієнта не влаштовує, наприклад, оцінка вартості ремонту квартири в Київській обл., а тим паче, в Києві, то для цього існує тільки дві підстави – ​​помилковість або неповнота даних, що використовуються при проведенні оцінки, а також неточне вказівка ​​площі приміщення. Оскільки ці дані можуть серйозно вплинути на вартість квартири.

Leave a Reply