КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Види оцінки квартир

Продаж і купівля квартири неможливі без її оцінки. Продавці, що виставляють ціну на підставі власного бажання – ризикують ніколи не продати житло. Особливо складна продаж квартир в Києві. Унікальність кожної квартири видно неозброєним оком. Важлива орієнтація по сторонах світу, освітленість, екологія та статусність району, безліч інших факторів. Всі ці компоненти повинна врахувати незалежна експертиза. Для Києва оцінка вартості квартири ускладнюється тим, що цінові скачки можуть міняти реальну ціну за час процесу продажу.

Оцінка квартир і будинків в Київській обл., трохи відрізняється від московських реалій, більшого значення набуває віддаленість від столиці, наявність зручного транспорту. У багатьох фірм ціна оцінки квартири залежна від вартості квартири. Це виправдовується тим, що така оцінка вимагає всебічного обґрунтування, яке може знадобитися покупцю. Часто ціна оцінка квартири для іпотеки не залежить від вашого бажання, коли оцінювача вибирає банк. Як правило, це компенсується об’єктивною оцінкою – для банків працюють досвідчені і перевірені фірми.

Все більшої актуальності набуває оцінка орендної ставки квартири. Оренда – більш економічний і доступний варіант для багатьох молодих сімей. Вартість оренди в багатьох регіонах у відсотковому відношенні до ціни квартири – часто менше ставок за банківськими депозитами. Тому власники квартир зацікавлені в обгрунтуванні орендної ціни, яку може зробити експерт. Оцінювачі стверджують, що ціна оцінки вартості квартири не залежить від замовника оцінки (покупця, продавця, третьої сторони), практика показує – це не завжди вірно. Покупцям можна порадити вимагати оцінки за рахунок продавця, при цьому оцінювач обов’язково перевірить всі документи.

Оцінка частки в квартирі – один з найшвидших видів експертизи.Вона пов’язана, в основному, з вступом у спадщину і проводиться 2-3 години. Дуже важливий момент такої оцінки – цифрове вираження частки, що визначається за цінами не квартирного ринку, а ринку часткою квартир.

Таким же законам підкоряється і оцінка кімнати в квартирі. Ринок кімнат у комунальних квартирах помітно відрізняється ринку окремих квартир. Оцінювач повинен врахувати кількість проживаючих сімей, їх склад, стан загальної площі (коридорів, кухні, санітарних служб). Має значення розташування кімнати в квартирі, її збереження, необхідність ремонту. Не знаючи, скільки коштує незалежна оцінка квартири – не поспішайте робити заявку на експертизу. Навіть по телефону можна з’ясувати досвід фірми і експерта, його оперативність, готовність до виїзду – все це важливі критерії вибору оцінювача.

Оцінка вартості ремонту квартири відрізняється від експертизи збитку (при затоці або пожежі), яку можуть призвести експлуатаційники (КК, ЖЕК). Краща комплексна незалежна експертиза, яка оцінює одночасно збиток і вартість ремонту. Такий документ може виступати доказом у суді.

Leave a Reply