КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка збитків затоплення квартир

Фахівці вважають затоплення квартири дуже поширеним лихом, що приносить значний збиток майну. Вода не вміє щадити не молоді, що не старих людей. Вона в один момент може зруйнувати нажите непосильною працею багатство, прирівнявши до єдиного рангу людей різних класів.

Ні для кого не стане подивом, коли потерпілий чоловік зажадає від винуватця повноцінного відшкодування. Але часто такі питання не вдається легко вирішити мирним шляхом. Доводиться звертатися за допомогою до суду. Але перед подачею позову належить обов’язкова оцінка збитку від затоплення квартир. Цей вид оцінки найбільш доречний тоді, коли винуватець не бажає брати вину на себе, а власнику відповідно доводитися вирішувати питання в судовому порядку.

Перед тим як проводиться оцінка збитку від затоплення квартири , кожен власник змушений звернутися в ЖЕК або ДЕЗ.Приїжджають працівники цих організацій. У присутності винуватців складають і відразу ж підписують акт. Після варто почекати тиждень, щоб адекватно оцінити наслідки, оглянувши весь збиток.

Оцінка збитків при затопленні квартири має свою поетапну структуру здійснення. Отже, робиться виклик оцінювача. Він, у свою чергу, призначає конкретний час передбачуваного огляду. Винуватець отримує листа, де чітко, ясно написано, що він повинен з’явитися в цей день. Приїжджає оцінювач, виконує покладені на нього зобов’язання. Повністю оглядає постраждале приміщення, фіксуючи при цьому пошкодження письмово та через фотознімки. Наприкінці робиться сама експертиза. Вона надає нараховану вартість абсолютно всіх пошкоджень і майбутніх робіт по ремонту.

Документальні дані для відшкодування збитку при затопленні квартири

Існує ряд документів, які замовник обов’язково відразу ж надає оцінювачу: паспорт власника, свідоцтво про права дійсної власності, технічний паспорт на квартиру.

Слід пам’ятати, що після затоплення квартири і до приїзду експерта забороняється що-небудь прибирати або міняти місцями. Адже будь-яке упущення може значно спотворювати картину.

Отже, незалежна оцінка після затоплення квартири займає по часу 3-5 діб. По закінченні всього процесу робиться звіт. Цей звіт свідчить, що була проведена оцінка збитку після затоплення квартири. Вона діє реально протягом шести довгих місяців, не більше. Звіт обов’язково повинен посилатися на законодавчі норми. При цьому відображати судження експерта щодо всієї тяжкості шкоди. У середньому це 30-40 правильно пронумерованих аркушів із печатками. Важливо не забути, що оцінка вартості квартири також повністю ґрунтується на існуючих документах. Вони підшиваються до звіту разом з фотознімками огляду.

Головне пам’ятати, що якщо така неприємна ситуація вже сталася, то слід вчасно звернутися до відповідного фахівця. Адже він дійсно знає, в чому полягає оцінка збитку затоплення квартир.Професіонали в швидкі терміни виїдуть на місце трапилися неприємностей, виконають всі покладені на них надії. Адже збиток від затоплення оцінюється саме висококваліфікованим оцінювачем.

Leave a Reply