КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка нерухомості для іпотеки

  • Як проходить експертиза
  • Де замовити послугу

Відповідно до закону при оформленні банківського кредиту одним з обов’язкових умов є експертна оцінка об’єкту нерухомості для іпотеки. Вона потрібна, як банку, так і клієнта. Після процедури клієнт отримує звіт з інформацією про ринкову ціну нерухомості, а кредитор – переконується в її ліквідності.

Як проходить експертиза

При зверненні до оцінювача необхідно проінформувати його, що оцінка нерухомості проводиться для іпотеки. Додатково ви можете повідомити експерту назва банку. Фахівцям, які регулярно проводять оцінку майна, зазвичай відомі додаткові вимоги, які вони висувають до звітів.

Для попереднього знайомства з об’єктом оцінки експерту необхідно надати типовий пакет документів. Після цього він приступає до огляду житла. Виїзд на місце потрібен, щоб оцінити стан майна, зафіксувати його особливості, порівняти планування з документацією.

Після виїзного огляду житла експерт приступає до аналізу ринку в конкретному регіоні. Він підбирає кілька аналогічних об’єктів, щоб максимально точно визначити вартість конкретного житла. При проведенні розрахунків, як правило, визначається не тільки ринкова вартість, а й ліквідаційна (ціна об’єкта, яка дозволяє продати його максимально швидко).

Знаючи ліквідаційну вартість, банк може легко визначити можливість компенсації збитків. Це необхідно на той випадок, якщо позичальник з незрозумілих причин перестане виплачувати іпотечний кредит. У такій ситуації кредитор зможе розірвати договір, виставити майно на продаж і погасити ваш кредит.

Де замовити послугу

Великий вибір готових рішень з оцінки майна для іпотеки пропонує компанія.

Для підтримки контакту в процесі співпраці ми надаємо кожному клієнту персонального менеджера. Крім того, співпраця з нашою компанією має наступні переваги:

  • безкоштовні консультації з питань проведення будь-якого виду експертизи;
  • обов’язкове страхування діяльності компанії і оцінювачів;
  • супровід клієнта після проведення експертизи, в тому числі в судових органах;
  • повну відповідність звітної документації вимогам чинного законодавства.

Щоб дізнатися вартість оцінки нерухомості або замовити проведення експертизи для іпотеки, залиште замовлення на сайті компанії. Протягом 15 хвилин наші співробітники зв’яжуться з вами і дадуть відповідь на будь-які питання.