КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка обладнання

Ocenka_oborudovania

Незалежна оцінка машин і обладнання – це перелік прийомів, що дозволяють визначити реальну вартість всього переліку предметів рухомого майна, а саме технологічне і енергетичне обладнання, що застосовується в різних галузях, підйомні і транспортні пристрої, комп’ютери та оргтехніка, сільгосптехніка, військова техніка і т.д. Під час проведення оцінки, фахівець стикається з величезним переліком номенклатури (від простих до дорогих комплектів).

Спочатку оцінювач оглядає всі об’єкти оцінки, фотографує їх, зауважує дефекти, якщо вони є. Але огляд не може дати реальної картини стану досліджуваного обладнання. Для проведення якісної оціночної діяльності фахівець повинен визначити працездатність, а також ступінь морального і фізичного зносу об’єктів оцінки. Даний захід спрощується, якщо техніка, якої потрібно оцінка, знаходиться в робочому стані на момент встановлення її вартості, адже в цьому випадку не виникає питань щодо її справності і наявності всіх комплектуючих. Від оцінювача потрібно лише встановлення ступеня її зносу.

Практично, таким же чином вирішується питання з новим обладнанням, яке ще перебуває в заводській упаковці. Оцінка машин і обладнання такого плану не доставляє праці фахівця, тому що він має право припускати, що пристрої справні, укомплектовані, а знос їх прирівнюється до нуля.

Набагато складніше відбувається оцінка машин і обладнання, які не є новими і не задіяні у виробничому циклі. До такої техніки відноситься демонстративна або стара техніка з призупинених виробництв. Багато некваліфіковані оцінювачі не в змозі правильно розцінювати справність пристрою, визначити їх комплектність і з’ясувати працездатність. Тому ми рекомендуємо знаходити тільки першокласних технічних фахівців, які працюють в нашій компанії. Вони зможуть дати професійні висновки про фізичний стан техніки, перерахувати комплектність і з’ясувати придатність до експлуатації, а також визначити необхідні наступні цій техніці ремонт.

Окремим пунктом хотілося б поговорити про оцінку дешевого оснащення, але представленого в масштабних кількостях. Як правило, таку ситуацію можна спостерігати при оцінці бізнесу підприємств, де номенклатура об’єктів може доходити до 1000 одиниць.У подібних випадках проблематично охопити всі об’єкти – доведеться витратити багато грошей і часу. Оптимальним виходом із ситуації є проведення групової оцінки, коли всі об’єкти об’єднують в групи за певними характеристиками і встановлюють єдину вартість для всіх позицій.

Така масова оцінка машин і обладнання дозволяє вирішувати завдання оцінки в великих розмірах, правда говорити про вартість конкретної позиції буде проблематично.

Виходячи з нашого досвіду, оцінка машин і обладнання потрібно для внеску в статутний капітал організації, для оформлення застави, для переоцінки основних фондів підприємства, для проведення купівлі-продажу і лізингу.

Документи для здійснення оцінки:

  • Свідоцтво про присвоєння ДРН власника або свідоцтво про державну реєстрацію
  • паспорт власника
  • Дані про розташування об’єкта оцінки
  • Ідентифікаційні картки до кожного об’єкту, де буде вказано серійний номер, виробник, модель, рік випуску
  • Копії документів, що підтверджують придбання або оренду оцінюваного обладнання
  • Бухгалтерські документи про повну або залишкової вартості об’єктів, а також їх інвентарні номери на останню звітну дату
  • Техпаспорта оцінюваного обладнання або ж довідка власника, де буде вказано основне призначення цих об’єктів
  • Відомості про ремонт або консервації

Оцінка машин і обладнання від нашої компанії допоможе вам визначити реальну вартість майна для здачі його в оренду, продаж і інших операцій. Також ми готові провести якісні консультації по всім іншим видам оцінки, а також надаємо юридичну допомогу.Телефонуйте!

Оцінка офісного обладнання

У великих підприємствах, фірмах і організаціях завжди можна знайти офісне обладнання. Воно дозволяє забезпечити безперервну і продуктивну роботу на кожен день, а також допомагає значно економити сили і час співробітників. До офісного обладнання можна віднести комп’ютери, меблі, копіювальні пристрої, обладнання для зв’язку, побутову техніку, засоби для забезпечення безпеки. В цілому, до офісного обладнання відноситься вся техніка, яка знаходиться в робочому приміщенні. Оцінка офісного обладнання здійснюється найчастіше в разі передачі прав на користування цим приміщенням, в тому числі і під час продажу закладеного майна. Крім цього важливо здійснювати оцінку офісного обладнання, коли укладаються кредитні договори і оформляється заставу, під час списання майна з балансу організації і перед внеском капіталу в статутний фонд фірми.

Даний перелік заходів включає в себе ряд обов’язкових дій, перед якими необхідно виконати повну інвентаризацію і визначити наявність об’єктів, що підлягають оцінці. З огляду на те, що перелік оцінюваного обладнання іноді перевалює за тисячу, можна зрозуміти, що такий вид оцінки може виявитися тривалим. Щоб уникнути затримок ми рекомендуємо своїм клієнтам заздалегідь підготуватися до проведення оцінки офісного обладнання, а саме підготувати списки майна, вказати їх інвентарні номери, прописати характеристики, фірму-виробника і дату, коли пристрій було випущено. Завдяки такій інформації, наші оцінювачі зможуть оперативно і якісно виконати огляд всіх об’єктів і написати докладний звіт про проведений захід.

Ще про оцінку вартості обладнання

Експертна оцінка обладнання – складна, але необхідна процедура. У сучасних умовах ведення бізнесу цілком розумно внесення вартості обладнання в статутний капітал підприємства, в його основні фонди. Адже для того, щоб виходити на нові рівні розвитку і успішно функціонувати на ринку, власнику компанії рано чи пізно доводиться звертатися за банківським кредитом.

Можна не сумніватися, що банк, намагаючись мінімізувати ризики кредитування, спробує провести власну і не завжди викликає довіру оцінку обладнання та інших фондів, якщо тільки ви не подбали про передачу повноважень по об’єктивній оцінці обладнання незалежним експертам, таким, як московська оціночна компанія «Експерт Оцінка », яка успішно працює в цій сфері з 2009 року.

Виникають і інші ситуації, коли власнику обладнання необхідно визначити його реальну вартість. А між тим професійна оцінка обладнання є досить складною процедурою, що вимагає дотримання різних методів оцінки, залучення спеціалізованих комп’ютерних баз даних, грамотного використання безлічі витратних коефіцієнтів, процентних співвідношень, внесення різноманітних поправок, індексів та інших економічних показників. Найбільш точним і вірним способом оцінки обладнання і механізмів, що стоять на балансі компанії або організації, є звернення до компетентну фірму.

Переваги співпраці з нами

Висока швидкість і безумовна якість проведення експертної оцінки обладнання є одними з наших конкурентних переваг, зведених в ранг корпоративного кредо. Замовнику необхідно враховувати і цілий ряд складнощів, пов’язаних з надзвичайною різноманітністю можливих видів такої оцінки, а також з безліччю варіантів їх застосування. Часом ситуація з оцінкою обладнання ускладнюється необхідністю експертизи не тільки сучасних машин, але і знятого з виробництва або ж знаходиться в консервації обладнання.

Фахівці нашої компанії за допомогою відомих їм критеріїв грамотно визначать ринкову вартість вашого обладнання, що використовується протягом тривалого часу, приведуть його балансову вартість до умов і цінами поточного періоду. В результаті такої співпраці ні в кого не виникне питань до матеріальної бази вашого підприємства, а кредит, виданий на розвиток бізнесу, буде максимальним.